آخرین اخبار

جلسه برنامه ریزی 13 آبان بخش کاغذکنان برگزارشد

به مناسبت فرارسیدن یوم ا... 13آبان جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری مراسم راهپیمایی 13آبان بخش کاغذکنان تشکیل گردید.

 

 بخشدار کاغذکنان با یادآوری رشادتهای شهدای گرانقدر و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس افزود: در تاریخ هر کشوری روزهایی هستند که برای ملت آن کشور سرنوشت ساز می باشند به همین علت در تاریخ آن ملت و کشور ثبت می شوند و با توجه به تاثیری که در سرنوشت آن کشور دارند به عنوان روزهای ماندگار از آنها یاد می شود 13آبان هم به همراه مناسبتهایی که درآن می باشد از جمله آن ایام می باشد.

ابوالفضل آذری ادامه داد: تراکم مناسبتهای تاریخی در 13 آبان به این روز تشخّص خاصی داده است و وقایع مهمی در آن رخ داده که سه نمونه مهم و تاریخی آن یعنی تبعید حضرت امام(ره) به ترکیه، کشتار و به شهادت رساندن دانش آموزان در سال 57 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال58 از آن جمله می باشد که نمی توان از لحاظ اهمیت برای هیچکدام از این وقایع ارجحیت قائل شد چرا که هر کدام در زمان وقوع تاثیر خود را گذاشته اند و به نحوی شرایط را تغییر داده اند.

وی گفت: همگی وظیفه داریم تا یاد این روزها را گرامی داشته و در جهت تبیین اهداف این رویدادهای مهم و تاریخی خصوصاً به نسل آینده تمام تلاش خود را به کاربسته تا انشاء ا... امسال شاهد برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم این ایام باشیم.

 

You have no rights to post comments