آخرین اخبار

تور یک روزه عکاسی با حضور عکاسان و خبرنگاران استانی و شهرستانی در بخش کندوان برگزار شد

 
تور یک روزه عکاسی با حضور عکاسان و خبرنگارانی از سطح استان آذربایجان شرقی و شهرستان میانه امروز 19 آبان در بخش کندوان میانه برگزار شد.
بخشدار کندوان میانه در حاشیه برگزاری این تور یک روزه از مشارکت انجمن عکاسی بسیج هنرمندان سپاه عاشورا، گروه عکاسی یاد،  شهرداری، شورای ترک و آموزش و پرورش در برگزاری این تور تقدیر و تشکر کرده هدف از برگزاری آن را شناساندن ظرفیتها و پتانسیلهای بخش کندوان در راستای جذب گردشگر، توریسم و سرمایه گذار عنوان نمود.
محمود زرین با بیان اینکه طبیعت زیبا، زمینهای حاصلخیز و آب و هوای معتدل و مناسب بخش، فرصت خوبی برای انجام امور در تمامی حوزه ها از جمله کشاورزی، دامداری، صنعتی، گردشگری و توریسم را فراهم نموده است گفت: برگزاری تورهای گردشگری به رونق  و توسعه هر چه بیشتر منطقه کمک خواهد کرد.
وی همچنین با اشاره به برگزاری تور گردشگری نوروزی در بخش کندوان طی سال گذشته از دوم تا 11 فروردین، اظهار امیدواری کرد که با حمایت و مشارکت ادارات و نهادهای شهرستان و بخش بتوانیم در سطح وسیعتر و پررونق تر از سال گذشته به برگزاری تور نوروزی با هدف جذب گردشگر و توریسم بپردازیم.
وی برپایی نمایشگاه توانمندی و پتانسیلهای بخش از جمله نمایشگاهی از عکسهای اماکن تاریخی و گردشگری و جاذبه های طبیعی را از دیگر راههای جذب توریسم و گردشگر عنوان نمود.
عکاسان و خبرنگاران حاضر در بخش کندوان از آثار تاریخی و فرهنگی، جاذبه ها و چشم اندازهای زیبای طبیعی در منطقه  از جمله آبشار روستای حاج یوسفلو، روستای فندقلو، مسجد سنگی ترک و غیره بازدید نمودند.
     

You have no rights to post comments