آخرین اخبار

برگزاری جشنواره نوروزی بخش کندوان در مجتمع تفریحی و گردشگری و اقامتی سد آونلیق

 

جشنواره نوروزی فرهنگی و ورزشی بخش کندوان در مجتمع تفریحی و گردشگری سد آونلیق با حضور بخشدار، مردم و مسئولین شهرستان و بخش برگزار شد.
این جشنواره با همکاری بخشداری و میراث فرهنگی و گردشگری در محل مجتمع سد آونلیق با اجرای برنامه های مختلف از جمله اجرای موسیقی محلی، پخت آش محلی، پخت ماهی( ساج بالیقی) و اجرای بازیهای بومی و محلی از سوی اداره ورزش و جوانان برگزار شد.
گفتنی است تور کندوان گردی نیز با همکاری شهرداری ترک و میانه، اداره اوقاف و امور خیریه و میراث فرهنگی و گردشگری در تاریخ ۱۰ فروردین برگزار شد که بازدید از جاذبه های گردشگری و میراث فرهنگی و تاریخی بخش کندوان و میانه و پذیرایی از مسافران و گردشگران با آش محلی از برنامه های این تور بود.
همچنین جشن سالروز ولادت مولای متقیان علی (ع) در مسجد سنگی ترک با حضور مردم ولایتمدار بخش کندوان از دیگر برنامه هایی بود که در بخش کندوان اجرا شد.
لازم به ذکر است امروز برابر با ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی روز بدون زباله همراه با قرعه کشی و اهدای جوایز ارزنده از مقابل مسجد سنگی ترک تا محل اداره ورزش و جوانان این شهر با استقبال گسترده مردم برگزار شد.

You have no rights to post comments