آخرین اخبار

بخشدار کندوان: کار فرهنگی یکی از اصلی ترین وظایف بانوان است

بخشدار کندوان میانه با اشاره به وظایف و نقش بانوان در قبال خانواده و جامعه گفت: کار جمعی  فرهنگی یکی از اصلی ترین وظایف بانوان است و با تلاش در این زمینه است که شاهد تعالی جامعه در تمامی حوزه ها خواهیم بود.
محمود زرین در جلسه ماهانه امور بانوان بخش کندوان با اشاره به نقش انکار ناپذیر بانوان در جریان پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس افزود: زنان به عنوان عضو پنجاه درصدی جامعه نقش مستقیم و فعالی در عرصه های هشت سال جنگ تحمیلی داشتند.
وی با تاکید بر نقش مهم شیر زنان ایران اسلامی در پرورش دلیر مردانی که جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و در راه دفاع از آرمانهای والای انقلاب و نظام و کیان مقدس ایران اسلامی از جان خود گذشته و شهید شدند گفت: آزادی، تعالی و امنیت ایران اسلامی را مدیون خون این شهیدانی هستیم  که در دامن  چنین بانوانی پرورش یافته اند.
بخشدار کندوان در ادامه ضمن ابراز نارضایتی از عملکرد ضعیف کمیته بانوان در برآورده کرده خواسته ها و نیازهای زنان در بخش گفت: با ترسیم چشم انداز و برنامه ریزی هدفمند امور بانوان می توانند کارهای بزرگی انجام دهند.
زرین اضافه کرد: باید به صورت صحیح و هدف دارتا رسیدن به نتیجه مطلوب برنامه ریزی کرد.
بخشدار کندوان گفت: جامعه را فرزندانمان خواهند ساخت و با توجه به موضوعات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و با وجود شبکه های اجتماعی، مجازی و ماهواره ای مادران نقش بسزایی در تربیت، پرورش و تعالی جامعه دارند.
 

You have no rights to post comments