آخرین اخبار

بخشدار کندوان میانه: هدفگذاری کلان توسط شورای بخش و برنامه ریزی، لازمه پیشرفت منطقه و تحقق خواسته های مردم است

 
بخشدار کندوان  میانه  هدفگذاری کلان توسط شورای بخش و برنامه ریزی را لازمه پیشرفت منطقه، پیشبرد و تحقق خواسته های مردم دانست و افزود: در راستای سیاستهای دولت و فرمایشات مقام معظم رهبری  باید با بهره گیری از برنامه ریزی های مدون به فکر درآمد پایدار برای بخش باشیم که در این خصوص شورا می تواند با ارائه برنامه و تدبیر لازم مثمر ثمر واقع شود.
محمود زرین در جلسه ای با حضور اعضای شورای بخش کندوان، ترسیم چشم انداز و ایجاد اتاق فکر با استفاده از افراد با تجربه را یکی از وظایف شورای بخش عنوان کرده گفت: با بهره گیری از هم افزایی می شود  توان اجرایی شوراها را افزایش داد.
وی با اشاره به مشکل روستاهای فاقد شورا گفت: شورای بخش به عنوان زبان گویا و بازوی اجرایی روستاها باید نسبت به بررسی مشکلات و رفع آن اهتمام جدی بورزند.
بخشدار کندوان میانه در ادامه با اشاره به اینکه نظام سیاسی در ایران، جمهوری اسلامی‌ است و خصیصه جمهوریت،  بر مردم سالاری و مشارکت پذیری دلالت دارد که لازمه آن حضور مردم در عرصه های سیاسی و اجتماعی است افزود:  شوراها یکی از جلوه های اهتمام به آرا و نظریات مردم و اتکای امور کشور به اراده آحاد ملت محسوب می‌شوند.
زرین با بیان اهمیت و جایگاه ویژه شوراها در نظام اسلامی ایران و در احادیث، روایات و کتاب آسمانی خدا گفت: شوراهای اسلامی باید به گونه ای عمل کنند که نتیجه کارهای  آنها در طول 4 سال خدمت سبب  رضایت مردم و درجهت منافع آنها باشد.
 
 

You have no rights to post comments