آخرین اخبار

بخشدار کندوان میانه : منبع 150 متر مکعبی آب شرب روستای خواجه ده ازسوی یکی از خیرین تامین می شودبخشدار کندوان میانه از تامین منبع 150 متر مکعبی آب شرب در روستای خواجه ده از سوی خیری در روستا به شرط اجرای شبکه توسط آب و فاضلاب روستایی خبرداد.
محمود زرین بر اساس هماهنگیهای قبلی در روستای خواجه ده حضور یافته و در جمع اهالی، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستا گفت: در خصوص جمع آوری آبهای سطحی 300 میلیون ریال اعتبار گذاشته شده اما برای پیشرفت بیشتر این طرح به مشارکت مردم نیازمندیم تا دهیار روستا با اختیار کامل و در اسرع وقت اقدام به اجرای طرح نماید.
وی همچنین در خصوص آب شرب این روستا گفت: پیگیری خواهیم کرد با عنایات فرماندار محترم وآب و فاضلاب روستایی اجرای شبکه انجام شود  تا مشکل آب شرب این روستا رفع شود.


محمود زرین در ادامه بر سر مزار شهیدان محمدی و غریبی در روستای کلاله حضور یافته و پس از ادای احترام و قرائت فاتحه در جمع اهالی روستا حضور یافته و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستا قرار گرفت.
در روستای کلاله نیز مشکل آب شرب روستا مطرح شده و مقرر شد طی جلسه ای با آب و فاضلاب روستایی و بررسی مشکل در محل، اقدامات لازم برای تامین آب شرب روستا به انجام رشد.


بخشدار کندوان جهت بررسی مسائل و مشکلات از  روستای ایشلق بازدید نمود.

You have no rights to post comments