آخرین اخبار

بخشدار کندوان میانه: ملت ایران از جمله مردم کندوان با عقلانیت تمام از نظام و کشور خود در پای صندوقهای رای پشتیبانی کردند


 

بخشدار کندوان میانه با اشاره به حضور حماسی 97 درصدی مردم  کندوان در انتخابات افزود: ملت ایران از جمله اهالی کندوان ندای رهبر انقلاب را لبیک گفته، به پای صندوقهای رای رفتند تا با عقلانیت تمام  از نظام و کشور خود پشتیبانی نمایند.
محمود زرین در آیین آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستای تجره رود، با گرامیداشت روز تاریخی و به یاد ماندنی آزادسازی خرمشهر گفت: امروز خرمشهر متعلق به تمام مردم ایران بوده و این روستا نیز خرمشهربه شمار می رود.
وی در ادامه با ارائه گزارش 5/3 ماهه خود افزود: امروز شاهد اعطای تسهیلات  اشتغال زایی در این بخش بصورت جدی وعملیاتی آغاز شده  و شاهد احداث طرح های سرمایه گذاری از جمله 2سردخانه اتمسفری، بسته بندی ومیوه خشک کنی و2 کارگاه تولید سبد میوه  هستیم که در چند روز آینده به بهره برداری  خواهند رسید.
زرین از پیگیری در راستای احیای مجدد کارگاهها خبر داده گفت: به زودی شاهد خبرهای خوشی در این خصوص خواهیم بود.
بخشدار کندوان در ادامه با اشاره به طرحهای گاز رسانی افزود: امروز با حضور آقای فرماندار شاهد آغاز عملیات اجرای گازرسانی به روستای تجره رود  هستیم که به امید خدا وتلاش جهادی همکاران شرکت گاز، اهالی این روستا در سالجاری از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.
وی همچنین  گفت: با مشارکت اهالی شاهد احداث راه روستایی تجرود و قشلاق گلیوردی  به طول 5 کیلومترخواهیم بود که در این راستا، خیرین و اداره راه و شهرسازی در خصوص آسفالت  راه این روستاها  قول مساعد دادند.
زرین درادامه با اشاره به آغاز عملیات ساخت راه روستای سفید خانی از تلاشهای مسئولین اجرایی شهرستان ، راه وشهر سازی ، راهداری، حمل ونقل و مخصوصا معاون استاندارو فرماندار ویژه شهرستان میانه افزود: براساس گزارش راه وشهر سازی بزودی مناقصه راههای باللوجه وسفید خانی برگزار می گردد.
در ادامه مراسم با دستور  فرماندارویژه میانه  مقرر شد تا مشکل آب شرب وشانه خاکی راه میانه ترک، لکه گیری مسیر میانه چشمه کش و ورودی روستای باللوجه عملیاتی گردد.
درپایان مراسم بطور خود جوش وبا مساعدت خیرین از جمله خیرین استان، آیت الله میر عظیمی،  بخشدار کندوان، مسئولین واهالی منطقه کلنگ زنی مدرسه استثنائی شهر ترک انجام شد.
 

You have no rights to post comments