آخرین اخبار

بخشدار کندوان میانه: لزوم مشارکت اهالی برای تعریض معابر و منبع آب در روستای طرناب

 

بخشدار کندوان میانه بر لزوم همکاری و مشارکت اهالی برای احداث منبع آب  70 الی 80 متر مکعبی و تعریض معابر در جهت فراهم نمودن زمینه لازم برای اجرای طرح هادی در روستای طرناب شد.
 محمود زرین با حضور در روستای طرناب به همراه روسای اداره گازو منابع طبیعی شهرستان، رئیس اداره گازبخش کندوان و همچنین نمایندگان اداره برق بخش کندوان، بنیاد مسکن ونیز فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید باکری و برگزاری جلسه مشترک، بر پیگیری مشکل آب روستا از طریق اداره آب و فاضلاب روستائی قول مساعد داد.
وی ضمن اشاره به خودیاری روستاهای همجوار در مسئله آب رسانی  و دیگر پروژه های عمرانی، مشارکت مردم در توسعه و عمران روستاها را امری مهم خوانده گفت: با توجه به منابع مالی محدود دولت، ما می توانیم با مشارکت و خودیاری اهالی به انجام بسیاری از امور که از توان دولت خارج است بپردازیم.
بخشدار کندوان میانه، موانع پیشرفت روستا و پیگیریهای لازم جهت رفع این موانع را متذکر شد.   
  درادامه دهیار روستای طرناب به ارائه عملکرد دولت در این روستا پرداخت.
همچنین روستائیان مشکلات خودرا به شرح ذیل اعلام نمودند.
مشکل آب شرب روستا که با خودیاری توسط اهالی چاه حفر شده و لوله گذاری نیز انجام شده است اما احداث منبع، خریداری پمپ آب و ایجاد استاندارد سازی شبکه ناقص مانده است گفتنی است، اهالی جهت ایجاد شبکه مبلغ 240 میلیون ریال خودیاری نموده اند.)، درخواست اینترنت  ADSLو همچنین خط تلفن ثابت جدید، مشکل عدم پخش شبکه های صداوسیما بخصوص شبکه استانی در روستا، درخواست اهالی برای اجرای طرح هادی روستائی از مشکلات و درخواستهای روستائیان بود.
 

You have no rights to post comments