آخرین اخبار

بخشدار کندوان میانه: ضریب امنیتی بخش کندوان قابل قبول و رضایت بخش استبخشدار کندوان میانه گفت: ضریب امنیتی بخش کندوان به تناسب جمعیت و وسعت منطقه  قابل قبول و رضایت بخش است.
محمود زرین به همراه شهردار و رییس آموزش و پرورش کندوان با حضور در پاسگاه انتظامی شهر ترک به مناسبت هفته نیروی انتظامی و در راستای تجلیل از زحمات نیروهای زحمتکش انتظامی ضمن عرض تبریک به این هفته از زحمات نیروی انتظامی در راستای برقراری امنیت بخصوص برقراری نظم و امنیت در مراسم عزاداری دهه اول محرم و جلوگیری از بدعتها،  باورهای غلط و خرافی قدردانی نمود.
وی از ارائه طرح تخصصی امنیتی سروان موسوی رییس پاسگاه انتظامی شهر ترک و اینکه طرح های ایشان  تخصصی و بی نظیر می باشد تقدیر و تشکر کرده افزود: قسمت اعظم پشتوانه عوامل نیروی انتظامی خانواده های آنها محسوب می شوند که همواره با صبر،  شکیبایی و تحمل مشقتها یاریگر این عزیزان در انجام وظیفه می باشند.
رئیس پاسگاه انتظامی شهر ترک نیز در این دیدار با تشکر ازحضور بخشدار واعضای شورای اداری افزود:  با آموزش همگانی و آموزش در مدارس و نیز با پشتیبانی بخشدار کندوان این امنیت تداوم خواهد داشت.
سروان موسوی در ادامه باتوجه به فصل برداشت سیب از باغداران وکشاورزان خواست تا از نگهداری محصولات برداشت شده در باغات خوداری نموده و نسبت به استحکام اماکن و درهای ورودی باغات و مزارع خود اقدام نموده و بی توجه به این موضوع نباشند.

You have no rights to post comments