آخرین اخبار

بخشدار کندوان میانه: شوراهای شهر باید از طرحهای موفق ملی بعنوان الگوهای بومی استفاده کنند

 
بخشدار کندوان میانه گفت: شوراهای شهر باید از طرح های موفق ملی بعنوان الگوهای بومی استفاده کرده و باید با دید جهانی به توسعه شهرها بپردازند.
محمود زرین در جمع منتخبین دوره پنجم شورای اسلامی شهر ترک افزود: با توجه به اینکه شهر ترک مرکزیت بخش کندوان را دارد، تلاش برای توسعه و آبادانی آن به سود کل بخش خواهد بود.
وی با اشاره به پتانسیل های گردشگری و کشاورزی موجود در سند تدبیر و توسعه شهرستان گفت: باید تلاش کرد تا بخش کندوان به جایگاه واقعی خود دست یابد  که این امر در سایه تلاش، تجربه و تخصص میسر بوده  و در این راه باید از تمامی پتانسیل ها و افراد توانمند بهره جست.
زرین با اشاره به اینکه، برای پیشرفت و آبادنی شهر باید با دید وسیع به موضوعات نگریست افزود:  در این خصوص باید به فکر اجرای پروژه های بزرگ با افزایش درآمد پایدار شهرداری ها  بود.
بخشدار کندوان  در ادامه،  توسعه فضای سبز، آسفالت معابر ، جذب گردشگر، تغییر چهره و مبلمان شهر را از خواسته های به حق مردم عنوان کرد.
وی مهمترین وظیفه شوراها را برنامه ریزی دانست و گفت: باید با تفکر خلاق به فکر ایجاد درآمد پایدار برای شهر با پیش بینی پروژه های سودآور و جذب بودجه و جلب مشارکت مردم بود. 
زرین هر گونه دخالت عملی در وظایف اجرایی شهرداری و کادر مدیریتی و کارکنان آن را سبب منحرف شدن شهرداری از مسیر اصلی خود خواند.
بخشدار کندوان با اشاره به طرح  گردشگری تبریز 2018 گفت: ورود گردشگر به بخش کندوان نیز در این برنامه گنجانده شده و باید از این فرصت جهت جذب گردشگران و صاحبان سرمایه بیشترین بهره را برد.
زرین  کار گروهی،  تعامل و اتحاد شوراها و مسئولین را مهمترین عامل در تعالی و پیشرفت دانسته و خواستار ریزبینی و دقت بیشتر در مسائل شد.
وی با اشاره به ضرورت راه اندازی برخی ادارات به عنوان نیازهای اساسی بخش گفت: شوراها می توانند با جلب مشارکت و تامین امکانات، نقش موثری در توسعه و آبادنی هر چه بیشتر شهرایفا کنند.
زرین در پایان افزود: در قدم اول پیگیر راه اندازی اداراتی هستیم که برای بخش از اهمیت فراوانی برخوردار است  که در این راستا اقدامات موثری هم انجام شده است.
 

You have no rights to post comments