آخرین اخبار

بخشدار کندوان میانه: شهید و شهادت سبب پایداری نظام است

بخشدار کندوان میانه با تاکید بر اینکه پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه شهید و شهادت حاصل شده، تشییع با شکوه پیکر دو شهید گمنام در بخش کندوان را کمترین وظیفه مردم در قبال خون پاک شهدا عنوان نمود.
محمود زرین در جلسه شورای اداری بخش کندان با محوریت  تشییع پیکر پاک دو شهید گمنام ضمن اشاره به ایام فاطمیه و عزاداری حضرت فاطمه (س) گفت: طبق هماهنگی های صورت گرفته پیکر شهدای گمنام دفاع مقدس در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری به مرکز استان منتقل و در روز چهارشنبه به سمت محلهایی که برای تدفین این عزیزان درنظر گرفته شده حرکت داده خواهد شد.
وی افزود: درظهر روز چهارشنبه از ورودی شهر ترک به سمت مسجد سنگی ترک طی مراسمی باشکوهی پیکر این عزیزان تشییع شده و به شهر ترکمانچای که محل تدفین این عزیزان می باشدمنتقل خواهند شد.
زرین با تاکید بر اینکه شرکت باشکوه مردم در آیین تشییع و تدفین این شهدا وظیفه همه مردم است و به طور قطع شاهد حضور چشمگیر و پرشور مردم در این مراسم معنوی و مذهبی خواهیم بود گفت: وجود شهدا مایه خیر و برکت¬ در جامعه می باشند.
بخشدار کندوان به اشاره به گمنامی این شهدا افزود: مردم شهیدپرور شهرستان اجازه نخواهند داد تا این شهدا بیش از این غریب و تنها بمانند.
زرین افزود:آیین تشییع این شهدا در بخش کندوان، مقدمه ای است تا در سال آینده شاهد تدفین شهدای گمنام در این منطقه  نیز باشیم که در این خصوص، مکانهایی نیز با همکاری شورای شهر و شهرداری در نظر گرفته شده و رایزنی ها و اقدامات لازم صورت خواهد گرفت تا مردم کندوان نیز از فضل وجود این عزیزان بهره¬مند گردند.
 

You have no rights to post comments