آخرین اخبار

بخشدار کندوان میانه: سرمنشا امنیت پایدار در کشور برگزاری 35 انتخابات گذشته می باشد

بخشدار کندوان میانه با اشاره به اینکه در منطقه ای حساس و ناامن واقع شده ایم اما به برکت وجود رهبری و پشتیبانی مردم از امنیت برخوردار هستیم گفت: سرمنشا امنیت پایدار در کشور برگزاری 35 انتخابات گذشته می باشد.
محمود زرین در جمع سرکاربران و کاربران رایانه در انتخابات گفت: انقلاب ما با انتخابات آغاز شده و با برپایی انتخابات مختلف همه ساله بر اقتدار و امنیت کشور افزوده می شود که امیدواریم در انتخابات 29 اردیبهشت نیز شاهد حضور پرشور و حداکثری مردم باشیم تا نعمت امنیت و آرامش در کشور ما خدشه دار نشده و نظام ما بتواند با پشتیبانی همواره مردم به اقتدار روز افزون در صحنه های بین المللی و جهانی دست یابد.
وی شوراها را حکومت مستقیم مردم عنوان نموده گفت: در انتخابات ریاست جمهوری نیز مردم تعیین کننده سرنوشت کشورمی باشند که انتظار می رود با انتخاب اصلح ترین  بتوانیم در تعیین سرنوشت خود، شهر و کشورمان مثمر ثمر واقع شویم.
بخشدار کندوان در ادامه با بیان اینکه وظیفه سرکاربران و کاربران اینترنتی از حساسیت ویژه ای برخوردار است، خواستار انجام وظیفه با دقت نظر لازم از سوی آنان شده گفت: شما بعنوان امانتداران انتخابات نباید در روز انتخابات به بحث انتخابات ورود کنید زیرا دخالت عین بی قانونی و ظلم بوده و در دین و قانون اسلامی ایران بر حفظ این امانت تاکید شده است.
زرین به اقدامات و آموزش هایی که کاربران باید به آن واقف باشند اشاره کرده برلزوم دقت و تسلط کاربران بر ریزترین موضوعات آموزشی تاکید کرده گفت: آموزش کافی سبب خواهد شد تا اعضا و کاربران در شعبات سردرگم نشوند.
 

You have no rights to post comments