آخرین اخبار

بخشدار کندوان میانه در روستای بناروان: جذب خودیاری و جلب مشارکتهای مردمی از وظایف مهم دهیاران است

بخشدار کندوان میانه گفت یکی از وظایف مهم دهیاران را جذب خودیاری وجلب مشارکتهای مردمی خوانده گفت: این امر می تواند در امر توسعه روستا ها موثر باشد.

محمود زرین در بین اهالی روستای بناروان با  بیان اینکه در زمینه کشاورزی پیشرفت هایی داشتیم افزود:  در مقایسه با دولت های اروپایی  این پیشرفتها کافی به نظر نرسیده و باید با تکیه بر علم و تکنولوژی روز کشاورزی بتوانیم  کشاورزی خود را به این کشورها برسانیم.

وی با اشاره به اینکه امروز دولت برای طرحهای مختلف کشاورزی تسهیلات کم بهره پرداخت می نماید از کشاورزان خواست  تا ضمن بهره مندی از این جهت بهره وری بالا متناسب با علم وتکنولوژی پیشرفته به جلو بروند.

بخشدار کندوان از اهالی وجوانان روستا خواست تا جهت جلو گیری از بیکاری فصلی در اکثر روستاها از تسهیلات کم بهر دولت جهت راه اندازی کارگاههای کوچک تولیدی واشتغالزایی استفاده نمایند.

زرین  پس از شنیدن مسائل و مشکلات مردم روستای بناروان از سوی دهیار روستا و مردم،  از زحمات اعضای شورای دور چهارم با اهدای لوح  تجلیل نمود.

بخشدار کندوان پس از این دیدار در بین اهالی روستای افضل حاضر وپس از شنیدن مشکلات روستا از زبان دهیار واهالی از اهالی روستا تشکر کرده وبا هماهنگی تلفنی با رئیس محترم آب فاضلاب روستایی  مقرر شد به لحاظ شناسائی (ژئوفیزیک) مکان حفر چاه در روستای افضل جهت حل مشکل آب شرب مساعدت لازم بعمل آید.

وی در ادامه از اعضای شورای دور چهارم روستای افضل نیز با اعطای لوح تقدیر قدردانی نمود.

زرین در پایان از معبر ومدرسه نیمه کاره روستای فندقلو نیز بازدید بعمل آورد.

 

You have no rights to post comments