آخرین اخبار

بخشدار کندوان میانه: جشنواره سیب در بخش کندوان با عنوان شکرانه برداشت سیب برگزار می شود

 
 
بخشدار کندوان میانه از برگزاری جشنواره سیب با عنوان شکرانه برداشت سیب خبر داد و افزود: با توجه به اینکه سالانه بیش از 150 هزار تن محصول سیب از باغات بخش برداشت می گردد این محصول  به عنوان اصلی ترین محصول تولیدی در  بخش شناخته شده و هرساله این جشن برگزار می گردد.
محمود زرین گفت: با توجه به اینکه هرساله این جشنواره در سطح شهرستان برگزار می گردد، امسال برای حضور گسترده مردم، این برنامه در سطح وسیعتری اجرا خواهد  شد .
وی افزود: برگزاری این جشن ها زمینه ای برای حضور گسترده مردم و راهکاری مناسب برای جذب گردشگر به منطقه می باشد.
بخشدار کندوان با تشکر از همکاری مردم در نحوه برگزاری  این قبیل جشنواره ها اظهار کرد: درسال آینده باید به صورت گسترده تر شاهد برگزاری جشنواره سیب در این بخش باشیم.
 زرین با اشاره به استقبال قابل توجه مردم و گردشگران از این جشنواره گفت:  برگزاری جشنواره های مختلف از جمله جشنواره سیب در بخش کندوان یکی از مهمترین راهکارها در جذب گردشگر است.
وی  با تاکید بر اینکه شناساندن ظرفیت های گردشگری در گرو اجرای برنامه های گسترده و برگزاری جشنواره های هدفمند است، مردمی بودن این جشنواره ها را مهمترین اعتبار آن برشمرد و با اشاره به برگزاری جشنواره های سیب در طی سالهای گذشته  که به صورت شهرستانی اجرا می شد نامگذاری این جشنواره در گستره استانی را دارای مسئولیت و اهداف بیشتر عنوان کرد.
 

You have no rights to post comments