آخرین اخبار

بخشدار کندوان میانه: جذب مشارکتهای مردمی زمینه ساز رشد و تعالی روستاهاست

 
بخشدار کندوان میانه گفت: جذب مشارکتهای مردمی از سوی دهیاران زمینه ساز رشد و تعالی هر چه بیشتر روستاهاست.
محمود زرین در جلسه  گرامیداشت روز دهیار با حضور دهیاران بخش کندوان، ضمن قدردانی از زحمات و عملکرد موفق دهیاران گفت: دهیاران نماینده عالی دولت در روستاها هستند که صادقانه و با کمترین حقوق برای رضای خداوند به مردم خدمت می کنند.
وی از دهیاران خواست با تعریف پروژه های عمرانی و بهره گیری از اعتبارات دولتی تخصیص یافته برای روستاها در پیشرفت و توسعه روستاها تلاش نمایند همچنین به جذب مشارکتهای مردمی اقدام کنند.
بخشدار کندوان به شروع فصل گرما اشاره کرد و گفت: با آغاز تابستان و خشکی مراتع و مزارع بطور طبیعی بستر آتش سوزی واحتراق در طبیعت فراهم می گردد و در صورت عدم آگاهی افراد و عدم کنترل واطلاع رسانی اهالی و دهیاران در روستاها، شاهد قرار گرفتن طبیعت در طعمه حریق خواهیم بود که در این خصوص دهیاران باید تلاش بیشتری از خود نشان داده و اطلاع رسانی های لازم را انجام دهند. 
وی، استفاده از رسانه های همگانی و بهره گیری از بستر فضای مجازی را در پیشبرد این هدف مهم بسیار کارآمد و مفید دانست.
زرین در ادامه،  بخش کندوان را سرشار از منابع دانست و گفت: طی کارشناسی ها و بررسی های صورت گرفته در منطقه فرصت های سرمایه گذاری در بخش کندوان  را شناسایی نموده و  در سه گروه عمده، کشاورزی و صنایع تبدیلی، صنعت و معدن، و گردشگری تقسیم بندی کرده ایم که این گروه بندی ها بر اساس هسته های کلیدی سند تدبیر و توسعه شهرستان و با توجه به پتانسیل های منطقه انجام گرفته است.
بخشدار کندوان تصریح کرد: باید از حضور میهمانان و گردشگران در روستاها و مناطق مختلف بخش در جهت توسعه و پیشبرد اقتصاد روستاها و منطقه بهره گرفته و با ایجاد امکانات تفریحی و اقامتی برای گردشگران در بخش و سطح شهرستان ایجاد اشتغال و درآمد نمود تا بتوانیم با توسعه گردشگری در سطح کشور نسبت به تبلیغ جهانی منطقه کندوان گام برداریم.
زرین گفت: از کسانی که تمایل به سرمایه گذاری در منطقه کندوان داشته باشند با روی گشاده استقبال می نماییم و در تمامی زمینه های سرمایه گذاری آماده همکاری و همراهی با آنان می باشیم، 
وی افزود: ما حاضریم به کسانی که تمایل به امر سرمایه گذاری داشته باشند مشاوره داده و ایده های خلاقانه و نو به ایشان معرقی نمائیم همچنین آماده تامین امکانات و مساعدت به سرمایه گذاران بخش کردشگری و سایر بخشها می باشیم.
 
 

You have no rights to post comments