آخرین اخبار

بخشدار کندوان میانه بر نقش مهم جهاد کشاورزی در اشتغالزایی و افزایش بهره وری تولیدات کشاورزی تاکید کرد

 
بخشدار کندوان میانه با تاکید بر نقش بسزای جهاد کشاورزی در اشتغالزایی و افزایش بهره وری تولیدات کشاورزی گفت: جهاد به طور مستقیم بر تولید غذای سالم و سفره های مردم اثر دارد. 
محمود زرین در آیین معارفه رئیس جدید جهاد کشاورزی دهستان تیر چای با بیان اینکه باید تکنولوژی را به روستاها برد خواستار تلاش شبانه روزی و بی درنگ با برنامه ریزی در افزایش ارتقای سطح کشاورزی شهرستان شد.
وی با بیان اینکه بخش کندوان قابل مقایسه با سایر بخش ها نیست تاکید کرد: با تعامل و همراهی مجموعه بخش و با دوری از روزمره گی و حواشی در راستای اشتغالزایی برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی تلاش خواهیم کرد.
بخشدار کندوان با اشاره به اینکه برخورداری بخش کندوان از پتانسیل بالا برای اشتغالزایی در کل شهرستان واقعیتی انکار ناپذیر است افزود: تا به امروز در حوزه کشاورزی در بخش کندوان شاهد پیشبرد امور به صورت جهادی بودیم.
 وی اضافه کرد: در شرایط فعلی باید با نگرش اشتغالزایی کامل در شهرستان پیش رفته و با تلاش مضاعف، ضمن بهره وری بیشتر از نیروها و پتانسیل ها تمامی کمبودها را تبدیل به فرصت کنیم.
بخشدار کندوان  ضمن دعوت از سرمایه گذاران جهت ایجاد اشتغال و درآمدزایی در این بخش گفت: بخش کندوان در زمینه های مختلف مستعد برای سرمایه گذاری بوده و با داشتن اقلیم مناسب و تولیدات کشاورزی بالا مناسب ترین بستر  برای کشاورزی، صنایع تبدیلی و دامی را فراهم نموده است.
گفتنی است در این مراسم از خدمات آقای ملکی قدردانی و آقای سیدجعفر محمدی که پیش از این معاون فنی جهاد کشاورزی چاراویماق بود بعنوان رییس مرکز خدمات جهاد کشاورزی تیرچای منصوب شد.
 
 

You have no rights to post comments