آخرین اخبار

بخشدار کندوان میانه بر لزوم خودیاری اهالی روستای فندقلو در راستای عمران و آبادی تاکید کرد

بخشدار کندوان میانه بر لزوم همکاری و خودیاری اهالی روستای فندقلو به مبلغ 1 میلیارد ریال جهت عمران وآبادی روستا تاکید کرد.
محمود زرین در بازدید از روستای فندقلو به جهت بررسی مسائل و مشکلات به همراه روسای اداره گاز و منابع طبیعی شهرستان، رئیس اداره گازبخش کندوان و همچنین نمایندگان اداره برق بخش، بنیاد مسکن و فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید باکری و برگزاری نشست مشترک،  ضمن اشاره به خودیاری روستاهای همجوار در حوزه های مختلف از جمله آب رسانی گفت: با مشارکت مردمی شاهد انجام امور بسیاری در شهرستان از جمله در بخش کندوان هستیم.
وی با اشاره به وجود پتانسیل های بالا جهت احیای صنعت توریسم، تولید، اشتغال و سرمایه گذاری در منطقه کندوان از جمله روستای فندقلو افزود: این روستا با مشارکت مردمی خواهد توانست در این حوزه ها موفق عمل کند.
بخشدار کندوان در پایان، بر پیگیری مشکلات روستا قول مساعد داد.
در این بازدید دهیار روستای فندقلو به تشریح خدمات دولت در این روستا پرداخته، بازگشایی بیش از 90 درصد معابر روستا، ساماندهی آبهای سطحی روستا، جابجایی 10 تیر برق موجود در وسط معابر، احداث منبع آب شرب با حجم 72 متر مکعب با کمک اهالی و خودیاری مردم، پلاک کوبی کلیه واحدهای مسکونی روستا، شن ریزی معابر روستا، جمع آوری پسماند خانگی بصورت مکانیزه، تعمیر و مرمت ساختمان مدرسه روستا با خودیاری اهالی،اجرای طرح هادی توسط بنیاد مسکن که در حال انجام است را از جمله امور انجام یافته در این روستا عنوان نمود.
در ادامه روستائیان اهل فندقلو مشکلات و درخواستهای خود را مطرح کردند.
گفتنی است مشکل واحدهای خارج از محدوده به لحاظ واگذاری انشعابات بخصوص گاز، جابجایی تیرهای برق وتلفن موجود در وسط معابر به علت عقب نشینی اهالی، مشکلات مربوط به مرتع روستا و درخواست امکان وجود کالر آیدی در خطوط تلفن ثابت از عمده مشکلات و درخواستهای اهالی روستا بود.

You have no rights to post comments