آخرین اخبار

بخشدار کندوان میانه بر برگزاری هر چه با شکوهتر مراسم ارتحال امام (ره) تاکید کرد

 بخشدار کندوان میانه با اشاره  به تقارن سالروز رحلت بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)  و قیام خونین شهدای پانزده خرداد با ماه مبارک رمضان در سال جاری گفت: امسال شاهد اعزام کاروان راهیان نور نخواهیم بود اما باید از این فرصت نهایت بهره را در برگزاری هر چه باشکوهتر و شایسته  مراسم ارتحال امام (ره) ببریم.
محمود زرین در جلسه شورای اداری بخش کندوان بر لزوم تنظیم برنامه منسجم جهت برگزاری مراسم بیست وهشتمین سالگرد رحلت امام و قیام خونین شهدای پانزده خرداد در کل بخش تاکید کرده، تلاش برای دست یابی به این مهم را از وظایف شورای اداری و آحاد مردم بخش دانست.
وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از حضور حداکثری مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا،  حضور 97 درصدی  مردم کندوان در انتخابات را مرهون تلاشهای شبانه روزی مسئولین و دست اندرکاران بخش دانست.
زرین با بیان اینکه حضور گسترده و حداکثری مردم مهر تاییدی بر آسیب ناپذیری نظام جمهوری اسلامی است گفت: اقشار مختلف جامعه با درک و شعور بالای سیاسی و احساس مسئولیت قدم در عرصه انتخابات گذاشتند.
بخشدار کندوان، مسئولین دولتی را از جنس مردم دانست و با اشاره بر لزوم همدلی و تعامل مسئولین با مردم افزود: حضور مسئولین در مراسم ملی ، مذهبی  و در کنار مردم بودن آنها،  موجب دلگرمی هرچه بیشتر مردم است.
وی به کلنگ زنی گازرسانی به روستای تجره رود اشاره کرد و افزود: جهت ترمیم راه ارتباطی روستا بیش از دومیلیارد ریال از محل کمکهای مردمی جمع آوری شده، همچنین مشکل آب شرب روستای بالوجه در آینده نزدیک حل خواهد شد زیرا مشکل آب شرب این روستا در دست بررسی می باشد.
زرین در زمینه سرمایه گذاری از جمع بندی فرصت های سرمایه گذاری در بخش خبر داد و افزود، این فرصت ها در کمیته ای تخصصی مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت تا به امید  الهی در آینده نزدیک شاهد ورود سرمایه گذاران و سرمایه بیشتر به بخش کندوان در راستای تولید و اشتغال باشیم. 

You have no rights to post comments