آخرین اخبار

بخشدار کندوان میانه: با مشارکت اهالی بالغ بر 14 میلیارد ریال در حوزه های مختلف تامین شده است

 
بخشدار کندوان میانه با بیان اینکه راه ارتباطی مناسب از  نیازهای اساسی بشریت به شمار می رود به مشارکت اهالی در بخش کندوان و خودیاری جمع آوری شده در 7 روستای بخش گفت: بالغ بر 14 میلیارد ریال مشارکت، در حوزه های مختلف روستایی از قبیل راه، آب و غیره  تامین مالی صورت گرفته و ادامه کار نیازمند همکاری و تامین مالی از جانب اداره راه و شهرسازی شهرستان می باشد.
محمود زرین در جلسه شورای اداری بخش کندوان میانه  که با حضور مسئولین راه شهرستان برگزار شد افزود:  با توجه به تعدد روستاهای بخش، نبود روکش آسفالت مناسب از عمده مشکلات راه روستایی می باشد که از جمله مهمترین آنها محورهای ایشلق، آوین و محور نشق می باشد.
وی نبود شانه خاکی و خط کشی حاشیه جاده را از مشکلات اصلی در بخش کندوان دانست و افزود: با توجه به فرا رسیدن فصل سرما و  بارش برف  نیاز به رفع این مشکلات بیش از پیش احساس می گردد.
زرین همچنین خواستار پیگیری لازم در جهت احداث راه یونیک- گنجگاه شده و با اشاره به اهمیت جاده نیر در جذب توریستهایی از اردبیل، سرعین و شمال به سمت شهرستان میانه گفت: با احداث جاده نیر قدمهای موثر و بسزایی در راستای  توسعه گردشگری شهرستان برداشته می شود.
بخشدار کندوان در ادامه ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری اباعبداله الحسین (ع) و یاران باوفای ایشان  و تقارن این ایام با هفته نیروی انتظامی ، امنیت کشور را امنیتی مثال زدنی در دنیا دانست و گفت: امروز در سایه همدلی، اتحاد و جانفشانی سربازان جان برکف نیروهای نظامی و انتظامی شاهد امنیتی پایدار در جامعه هستیم.
وی بدعت ها و سنت های غلط را از آفات دین و عزاداری ماه محرم عنوان کرده افزود:  نیروی انتظامی نقش بسزا و غیرقابل انکار در کنترل این قبیل اقدامات دارد.
 
 

You have no rights to post comments