آخرین اخبار

بخشدار کندوان میانه: با قول مساعد خیرین در احداث ۴ مدرسه، تعداد مدارس خیرساز کندوان به 15 مورد افزایش می یابد


 

بخشدار کندوان میانه با قدردانی از کار حماسی و ارزشمند خیرین کشور در حوزه آموزش و پرورش گفت: با قول مساعد خیرین مدرسه ساز برای احداث ۴ مدرسه  تعداد مدارس خیرساز در این بخش به 15 مورد می رسد‌.
محمود زرین در حاشیه همایش خیرین مدرسه ساز بخش کندوان در تهران در گفت و گو با ایرنا افزود: امسال بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال از طریق خیرین آموزش به بخش کندوان کمک شده است.
وی از کار خیر، ارزشمند و ماندگار خیرین در امر مدرسه سازی و مدرسه یار تقدیر نموده، قدردانی را موهبتی دانست که مواهب دیگر را به دنبال خواهد داشت.
وی تجلیل از ۲۰ خیر مدرسه ساز و مدرسه یار در بخش کندوان را از جمله اهداف این همایش عنوان کرده گفت: قدم برداشتن در حوزه تعلیم و تربیت یعنی قدم برداشتن برای آینده کشور که کاری بس بزرگ، ارزشمند و ستودنی است.
زرین اضافه کرد: افرادی که برای تفکر و اندیشه سرمایه گذاری می کنند حال و آینده خود و جامعه را تضمین و برای آخرت خود توشه ای ارزشمند جمع آوری می کنند.
زرین میزان خودیاری در طی دو سال اخیر در بخش کندوان و حوزه مدرسه را ۴۰ میلیارد ریال عنوان نمود.
بخشدار کندوان در پایان از برگزار کنندگان این همایش بزرگ و از همکاران آموزش و پرورش کندوان، مجمع خیرین بخش و از حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه و همچنین دکتر شیویاری، مدیرکل آموزش و پرورش استان، مدیران کشوری و استانی در این همایش قدردانی نمود.
گفتنی است خیرین در این همایش برای احداث ۴ مدرسه شامل ۴ کلاسه، ۳ کلاسه ، ۲ و یک کلاسه در بخش قول مساعد دادند.
لازم به ذکر است میزان ریالی تعهد شده از سوی خیرین در این همایش 28 میلیارد ریال بود.


 

You have no rights to post comments