آخرین اخبار

بخشدار کندوان میانه با خانواده شهدا دیدار کرد


بخشدار کندوان میانه با همراهی فرمانده حوزه مقاومت بسیج ، معاون بنیاد شهید میانه، رییس پاسگاه ترک و رییس آموزش و پرورش با خانواده شهدا در روستاهای ملک و تجرق دیدار کرد.
محمود زرین در این دیدارها با گرامیداشت یادو خاطره همه شهدای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: ما امروز به ثمره خون این شهیدان است که در آرامش و امنیت زندگی می کنیم و دیدار از خانواده های معظم این شهدا و تجلیل از مقام شامخ آنها کمترین، وظیفه ما در قبال جانفشانیهای آنان است.
وی اظهارکرد: ادامه راه شهدا،  روشن نگه داشتن چراغ هدایتی که آنها در جامعه ما برافروخته اند و انتقال باورها، ارزشها و اهداف والای شهدا به نسل جدید و آتی از دیگر وظایف مهمی است که باید در قبال این همه عظمت و ایثار انجام دهیم.


در ادامه بخشدار کندوان و اعضای شورای اداری ترک بر سر مزار شهدای شهر ترک حضور یافته و با قرائت فاتحه، غبارروبی و اهدای شاخه گل، از مقام شامخ این عزیزان تجلیل نمودند.


همچنین بخشدار کندوان  با حضور در امامزاده روستای کندوان و زیارت این امامزاده  در میان جمعی از اهالی و بانوان روستا در خصوص سرمایه گذاری و تولید صنایع کوچک و قالیبافی به ارائه سخنرانی پرداخت.
وی افزود: ایجاد اشتغال برای یک جوان بهترین دفاع و جهاد در راه تحقق اهداف و آرمانهای متعالی نظام است.
زرین با بیان اینکه، بسیاری از معضلات و آسیبهای اجتماعی نشات گرفته از بیکاری است ازپشتیبانی و حمایتهای ویژه دولت از تولید کنندگان و سرمایه گذاران خبر داده گفت: دولت نظام جمهوری اسلامی زمینه هایی برای ایجاد اشتغال فراهم نموده که می توان از این فرصت برای  اشتغالزایی و رونق اقتصادی در منطقه  استفاده کنیم.
بخشدار کندوان از شوراها و دهیاران خواست تا با اطلاع رسانی از این حمایتهای ویژه، به ایجاد اشتغالزایی بیشتر در منطقه کمک کنند.
وی همچنین با ابراز خوشحالی از اشتغال زنان در بخش کندوان گفت: اگر کسی در این بخش به احداث کارخانه، کارگاه و ...  به صورت دسته جمعی و یا با اشتغالزایی ایجاد کند دولت آماده ارائه تسهیلات در آخر فروردین سال آتی خواهد بود و هیچ مشکلی از این بابت ندارد.
 

You have no rights to post comments