آخرین اخبار

بخشدار کندوان میانه: باید با ایجاد تغییرات آموزشی و فیزیکی در مدارس، نشاط را به محیط آموزشی بازگرداند

 
بخشدار کندوان میانه گفت: جهت بهبود محیط آموزشی همه افراد باید احساس مسئولیت نموده و با ایجاد تغییرات آموزشی و فیزیکی  در مدارس، نشاط را به محیط آموزشی بازگردانند.
محمود زرین در جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه کندوان افزود: با توجه به نزدیکی بازگشایی مدارس، پروژه مهر زمانی اثر بخش و مهم خواهد بود که با بهبود محیط آموزشی و زیباسازی فضاها بستر آموزشی برای دانش آموزان فراهم  گردد.
وی اضافه کرد:  باید با بررسی های تخصصی  پتانسیل های ممکن برای ایجاد تغییر و جذابیت در محیطهای آموزشی شناسایی و مورد استفاده قرار گیرد تا شاهد  تغییرات چشمگیری در حوزه آموزش و پرورش باشیم.
زرین تاکید کرد: دانش آموزان باید در زمان ورود به مدرسه، نشاط، شادابی و خوشحالی را احساس کنند.
وی افزود: می توان با ایجاد تغییر در روشنایی مدارس، ایجاد انگیزه در دانش آموزان، رنگ آمیزی محیط مدارس  با استفاده از رنگهای شاد و روحیه بخش و با دیوار نوشته های مناسب  اثربخشی آموزش را چندین برابر نمود.
بخشدار کندوان به اهمیت  آموزش و پرورش در بهداشت روان دانش آموزان اشاره کرده و گفت: چنانچه دانش آموزان از سلامت روان برخوردار باشند، نسل و جامعه‌ای سالم رقم خواهد خورد و بی‌تردید نقش آموزش و پرورش و مدارس در این میان غیرقابل انکار است.
وی دانش آموزان را سرمایه های جامعه دانست و افزود:  انواع خطرات و آسیب‌های اجتماعی در کمین دانش آموزان قرار دارد در حالیکه یشرفت جامعه در گرو سلامت این جوانان و نوجوانان می باشد.
زرین همچنین از حل مشکل مدرسه روستای حاج خلیل و تهیه کانکس برای این منظور خبر داد و گفت: زمینی نیز برای این منظور در نظر گرفته شده و با تسطیح مکان مورد نظر ظرف ده روز آتی شاهد بهره برداری از این مدرسه در سال جاری خواهیم بود.
 وی افزود: باید از حضور خیرین در ساخت و بازسازی مدارس و ایجاد امکانات آموزشی و رفاهی  نهایت بهره را برد.
                                
 

You have no rights to post comments