آخرین اخبار

بخشدار کندوان میانه از سربلندی در حوزه اقتصاد مقاومتی بخش همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب خبرداد

 
بخشدار کندوان میانه از سربلندی بخش کندوان در حوزه اقتصاد مقاومتی همزمان با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و سالروز انتصاب خود به سمت بخشداری کندوان خبرداد.
محمود زرین در آیین بهره برداری از پروژه های بخش کندوان با اعتبار بیش از ۲۲۵ میلیارد ریال به هزینه کرد ۱۴۰ میلیارد ریال در حوزه گازرسانی به روستاهای بخش اشاره کرده خواستار گازرسانی به روستاهای حصار میدانداغی، اکبرآباد و قراجه میدانداغی شد.
وی با تشکر از پیمان سپاری برای ۴ پروژه مهم و مطالعه چهاربانده کردن راه میانه، ترک، پیگیری جدی راه حصار میدانداغی،  راه میانه_ نیر، یونیک_ گنجگاه و راه تجرق یا کله گاه را خواستار شد‌.
زرین در ادامه با تشکر از ارائه تسهیلات گسترده روستایی در حوزه بنیاد مسکن نیز رفع مشکل اهالی روستای سوین، اجرای طرح های هادی در روستاها و عنایت ویژه جهت افزایش سهمیه برای بازنگری نقشه های طرح هادی را از نیازهای بخش عنوان نمود.
وی با ابراز خرسندی از جدیت در آبرسانی به ۱۰ روستای بخش بر اهتمام جدی برای حل مشکلات بهداشتی آب شرب روستاها از جمله سوین تاکید کرد.
بخشدار کندوان میانه در حوزه بهداشت و درمان اجرای درمانگاه شهر ترک و روستای ایشلق را قدمی بزرگ در ارتقای سطح بهداشت و درمان بخش خوانده اضافه کرد: تکمیل این درمانگاهها و تامین آمبولانس برای شهر ترک، همچنین حل مشکل آزمایشگاه و پزشک از جمله نیازهای حوزه بهداشت و درمان بخش به شمار می رود.
زرین تقویت پست برق بخش و برق رسانی به روستای اکبرآباد و حل مشکل تیرهای برق در برخی روستاها را از نیازهای حوزه امور برق در کندوان خوانده گفت: تلاش جدی برای آبیاریهای تحت فشار، اجرایی شدن هواشناسی ترک، اجرای کانالهای ترک و روستای شیویاراز دیگر درخواستها به شمار می رود که درخواست برای تامین اعتبار هواشناسی با توجه به گستردگی کشاورزی و باغداری در بخش از ضروریات است.
بخشدار کندوان با تقدیر از اهتمام ویژه برای اجرایی شدن اداره ثبت احوال ترک از استخراج فرصت‌های سرمایه گذاری در بخش خبر داده ایجاد امور صنفی بخش و پیگیری حوزه های سرمایه گذاری و نواحی صنعتی را مهم خواند.

You have no rights to post comments