آخرین اخبار

بخشدار کندوان میانه از روستای طوین بازدید نمود

 
بخشدار کندوان میانه بر اساس هماهنگی قبلی در روستای طوین  حضور یافته به همراه مسئولین دستگاههای خدمات رسان از جمله گاز و برق  ونیروهای نظامی و انتظامی از این روستا بازدید نمود.
عدم تسطیع حفاریهای انجام شده، روشنایی روستا و وجود تیر برق در داخل مدرسه از مشکلاتی بود که بخشدار کندوان خواستار پیگیری و رفع این مشکلات در اسرع وقت از سوی دستگاههای خدمات رسان از جمله گاز و برق شده بر ضرورت جابجایی تیر برق از مدرسه به بیرون به خاطر احتمال خطر تاکید کرد.
 
 
کمک برای جهازیه دو دختر و ساخت دیوار فرو ریخته منزل محروم پدری این دختران و تعمیر سقف منزل یکی از روستاییان تحت پوشش کمیته امداد که در روزهای برفی و بارانی چکه می کرد از جمله اموری بود که به انجام رسید.
محمود زرین  در این بازدید گفت: بر اساس پیگیریهای  فرماندار ویژه شهرستان  میانه  در کمیته برنامه ریزی  امسال برای راه 11 روستا در جاده یونیک- گنجگاه به طول 16 کیلومتر اعتبار 10 میلیارد ریال و برای آب شرب روستای طوین 1 میلیارد ریال تخصیص یافته است. 
وی با قدردانی از حمایت و همراهی مسئولین شهرستان و در راس آنها معاون استاندار و فرماندار شهرستان میانه اظهار امیدواری کرد که اعتبارات تخصیصی برای شهرستان تامین شود زیرا این امر خواسته مردم منطقه در راستای توسعه و آبادانی هر چه بیشتر است.
 

You have no rights to post comments