آخرین اخبار

بخشدار کندوان میانه از رفع مشکل اختلاف زمین در روستای سوین خبرداد

 
بخشدار کندوان میانه از رفع مشکل اختلاف زمین در روستای سوین از توابع بخش خبر داد.
محمود زرین به همراه امام جمعه میانه، رییس آب و فاضلاب روستایی، رییس بنیاد مسکن شهرستان و نسوولین بخش درپی دعوت اهالی روستای سوین در خصوص اختلاف بر سر زمین های تقسیم شده در این روستا حضور یافت.
وی گفت: با توجه به اینکه اختلاف بر سر تقسیم زمین بود و تعداد زمین های موجود کمتر از متقاضیان بود، پس از بررسی محل و مذاکرات صورت گرفته و عنایات امام جمعه شهرستان، یکی از خیرین روستا حاضر شد تا مقداری از ملک خود را جهت رفع مشکل اهدا نماید.
بخشدار کندوان افزود:  جهت جلوگیری از ادامه مشکل پس از اضافه شدن زمین توسط خیر نسبت به پیاده کردن نقشه اقدام  و قرار شد مالکان زمینها هرچه سریعتر نسبت به خط کشی و پی کنی محدوده زمینهای خود اقدام نمایند.
در ادامه اهالی روستا به مشکل آب شرب و اختلاف حقابه با روستای سنقرآباد اشاره کردند.
زرین  در خصوص این مشکل ضمن بررسی محل گفت: با توجه به اینکه قطر لوله های بکار رفته در مسیر کوچک بوده  و آب در آنها رسوب می بندد و نیز به دلیل بهداشتی نبودن حوضچه آب، این مشکل ایجاد شده که با صرف هزینه اندک  این مشکل رفع خواهد شد. 
بخشدار کندوان ضمن اشاره به گازرسانی روستاهای سوین و سنقرآباد گفت: علمک گذاری هر دو روستا صورت گرفته و پس از لوله کشی داخل منازل و نصب کنتور امکان استفاده از این نعمت در این روستاها میسر خواهد بود.
امام جمعه میانه نیز با توجه به مشکل حقابه روستاهای سنقرآباد و سوین ضمن دعوت مردم هر دو روستا به گذشت و بردباری از آنان خواست تا با تبعیت از قانون و رعایت انصاف مانع از ضایع شدن حق الناس شوند.
 

You have no rights to post comments