آخرین اخبار

بخشدار کندوان: مواد مخدر از عوامل ایجاد اختلال در امنیت است

بخشدار کندوان میانه گفت: امنیت یکی از حیاتی ترین موضوعاتی است که از حساسیت و پیچیدگی خاصی برخوردار بوده و در این میان یکی از مهمترین عوامل ایجاد اختلال در امنیت، مواد مخدر است.
 محمود زرین در جلسه کمیته فرعی مبارزه با مواد مخدر به تاثیر مواد مخدر و روانگردان در فعالیت‌های مجرمانه اشاره کرده گفت: مصرف مواد مخدر بویژه روانگردانها سبب بروز تخلفات و مسائل اجتماعی است.
بخشدار کندوان فروش، مصرف و قاچاق مواد مخدر را یکی از معضلات جامعه دانست و گفت: متاسفانه در برخی موارد میان اقشار مختلف از جامعه مصرف مواد مخدر به عنوان یک هنجار تلقی شده و این امر سبب شیوع آن می شود.
زرین با تاکید بر ضرورت فرهنگ سازی در جهت جلوگیری از شیوع  مصرف مواد افزود: کشور ایران در مسیر ترانزیت مواد مخدر قرار دارد و به همین علت باید برای کاهش تبعات آن آموزش های لازم به عموم افراد ارائه شود.
بخشدار کندوان در پایان به برگزاری همایش بزرگ پیشگیری از اعتیاد اشاره کرده، با بیان اینکه آموزش باید از سنین پایین شروع شود افزود: مردم بویژه قشر نوجوان و جوان جامعه باید قبل از تجربه مواد مخدر با خطرات و تبعات آن آشنا شوند که این امر در سایه مشارکت آحاد مردم، آموزش و پرورش و آموزش عالی محقق خواهد شد.

You have no rights to post comments