آخرین اخبار

بخشدار کندوان: مشکل آب شرب روستای دیزج حل شدبخشدار کندوان میانه با اعلام حل مشکل آب شرب روستای دیزج افزود: مشکل آب شرب در این روستا به قدری حاد بود که در پی جلسات مکرر با اهالی و خیرین، آقای صاحبخانی خیر دیزجی با جلب مشارکت و هزینه کرد شخصی به احیا و اصلاح قنات خشک شده اقدام نمود.
محمود زرین در ادامه افزود: با استفاده از دستگاههای سنگین در حال حاضر شاهد تامین آب شرب روستا به میزان یک لیتر بر ثانیه هستیم.
وی اضافه کرد: در راستای تامین آب شرب پایدار تصمیم بر اقدام اساسی گرفتیم زیرا این آب شرب در فصول خشکسالی جوابگوی نیاز منطقه نبوده و در حال حاضر بعنوان مسکنی در جهت تامین آب شرب می باشد.
بخشدار کندوان گفت:  بر اساس مجوزهای اخذ شده از سوی آب و فاضلاب روستایی و مذاکره  با خیر محترم مقرر شد چاه عمیقی در این روستا حفر یا اصلاح کل مسیر، آب شرب پایدار تامین شود.
زرین با اشاره به لایروبی و اصلاح مسیر و احیای قنات گفت: در راستای این امر خیر بعد از حفر چاه مبلغ ۱۰ میلیارد ریال هزینه خواهد شد.
وی در پایان آب شرب بهداشتی و سالم را از مهمترین دغدغه های مسئولین عنوان نموده گفت: آب شرب بهداشتی یکی از نیازهای اساسی مردم می باشد که جایگاه ویژه ای در تامین سلامت آنها داشته و بر همین اساس باید برای تامین این نیاز اساسی در کشور از همت، تلاش و مشارکت مردم و دولت بهره گرفت.

You have no rights to post comments