آخرین اخبار

بخشدار کندوان: مشکلات اوقافی زمینهای ۹ روستا در حال پیگیری است

بخشدار کندوان در بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه به همراه مدیرکل اوقاف استان وجمعی از مسئولین شهرستان از امامزاده محمد کندوان افزود: مشکل اوقافی زمین های ۹ روستای بخش در حال پیگیری و رفع است.
محمود زرین ضمن تقدیر و تشکراز زحمات فرماندار ویژه شهرستان و مدیر کل اوقاف استان و شهرستان در زمینه حل مسائل اوقاف بخش کندوان، افزود: امامزاده محمد کندوان مظلوم واقع شده که در این خصوص از مسئولین انتظار می رود توجه بیشتری به این امامزاده داشته باشند. وی خواستار عنایت ویژه و قول مساعد مدیر کل اوقاف در زمینه تهیه طرح جامع امامزاده و اعطای تسهیلات برای بازسازی آن شد.
 بخشدار کندوان اضافه کرد:  مشکلات زمین های اوقافی در 9 روستای بخش  با حضور نماینده اوقاف شهرستان و بخشدار در تک تک روستا ها و طی مذاکرات لازم با روستاییان در حال رسیدگی و رفع می باشد.
زرین در ادامه خواستار رفع مشکلات غار باستانی کندوان از سوی فرماندار و مسئولین میراث فرهنگی شده و افزود: با بهره برداری از این غار شاهد حضورگردشگران بیشتری در این منطقه خواهیم بود.
در ادامه حجت الاسلام مصائبی مدیرکل اوقاف استان ضمن تقدیر از همت بالای فرماندار و بخشدار در راستای حل مشکلات اوقافی بخش کندوان با بیان اینکه برای هر امامزاده طرح جامع تهیه خواهد شد افزود : با توجه به درخواست بخشدار به زودی طرح جامع امامزاده محمد کندوان تهیه خواهد شد.
وی در زمینه اعطای تسهیلات برای امامزاده قول مساعد داد تا تمامی مشکلات این امامزاده طی سال 97 حل شود.

You have no rights to post comments