آخرین اخبار

بخشدار کندوان: دوازدهمین مدرسه خیرساز در روستای ماهی آباد بخش کندوان میانه احداث می شود

بخشدار کندوان میانه گفت: دوازدهمین مدرسه خیرساز در روستای ماهی آباد بخش کندوان میانه با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 500 میلیون ریال احداث می شود.
محمود زرین در آیین کلنگ زنی مدرسه 6 کلاسه خیرساز در روستای ماهی آباد افزود: این مدرسه در زمینی به مساحت یکهزار و 970 متر مربع با زیربنای 305 متر مربع به همت خانواده دلیلی تا مهر ماه سال جاری به بهره برداری می رسد.
وی با بیان اهمیت نقش خیرین در توسعه فضاهای آموزشی، افزود: عرصه علم و دانش بهترین عرصه ای که خیرین در آن قدم می گذارند زیرا فضای آموزشی نقش بسیار مهمی در یادگیری دانش آموزان دارد.
بخشدار کندوان در ادامه کار خیر مدرسه سازی را پرورش ذهن کودکان و نوجوانان جامعه که آینده سازان کشور به شمار می روند خوانده به قدرشناسی مردم بخش کندوان از خیرین اشاره کرده گفت: دانش آموزان نیز به طور قطع  قدر زحمات خیرین را با بالا بردن سطح علم و آگاهی خود و رسیدن به مدارج علمی بالا خواهند دانست.
وی از اهدای زمینی از سوی خیرین به مساحت یکهزار متر به آموزش و پرورش برای رفع مشکل کمبود فضا خبرداده و افزود: این پروژه نیز همچون پروژه های روستاهای سوتی و خانقاه بر طبق آیین نامه 2800  و با تکنولوژی روزاحداث خواهد شد تا در مقابل زلزله مقاومت کرده و متناسب با گرما و سرمای سال باشد.
زرین در پایان گفت: بخش کندوان در امر مدرسه سازی در سطح استان و در مناطق کمتر توسعه یافته رتبه نخست را به خود اختصاص داده است .

You have no rights to post comments