آخرین اخبار

بخشدار کندوان در راهپیمایی یوم الله 13 آبان: روز تاریخی 13 آبان روز تقابل حق و باطل بود

 
بخشدار کندوان میانه گفت: 13 آبان روز تقابل حق و باطل و یادآور سه واقعه تاریخی تسخیر لانه جاسوسی  درسال 1358، روز دانش آموز در سال 57 و تبعید امام به ترکیه در سال 43 می باشد.
محمود زرین درراهپیمایی پرشکوه مردم بخش کندوان به مناسبت یوم الله 13 آبان، با اشاره به تبعید امام  در 13 آبان 43 گفت:  برای جدایی امام و ملت و در راستای جلوگیری از گسترش مبارزات با تدابیر شدید امنیتی و محاصره مراکز حساس، ایشان را از مهرآباد به ترکیه تبعید کردند، اما نام و یاد  امام برای همیشه در دل ملت ایران جاودانه ماند . 
 وی در ادامه  به روز دانش آموز 13آبان 57 اشاره کرده افزود: در این روز دانش آموزان بصورت خودجوش مدارس را تعطیل کرده،  به خیابانها آمده  و در دانشگاه تهران تجمع کردند که از سوی رژیم طاغوت مورد حمله قرار گرفتند و عده ای از دانش آموزان، دانشجویان و مردم عادی به شهادت رسیدند.
بخشدار کندوان اضافه کرد: یکسال بعد از شهادت دانش آموزان، حیات سیاسی مملو از خباثت آمریکا و سازمان جهنمی سیا خاتمه یافته و لانه پر از فساد آمریکا که به اشتباه سفارت لقب گرفته بود تعطیل شد .
زرین همچنین گفت: با این همه کارنامه سیاه، امروز شاهدیم فردی نادان و نامتعادل ملت ایران را تروریست می خواند در حالی که در طول تاریخ همه گونه ترور و خیانت را بر کشور و ملت ما روا داشته و همه گونه بد عهدی کرده است که نمونه بارز آن در این توافق بزرگ هسته ای است. 
وی در ادامه خطاب به دانش آموزان و جوانان  افزود: شما که همه ساله  در 13 آبان (ن و قلم) را با حماسه ، دلیری و شهادت عجین کردید مسئولیت بزرگ پاسداری از این رشادتها و شهامتها و زنده نگهداشتن این ایام را بر عهده دارید.
بخشدار کندوان تاکید کرد: شما دانش آموزان و جوانان باید همچون لحظه لحظه های این انقلاب و نظام در راستای آبادانی هر چه بیشتر کشورتلاش کنید تا در کشوری شگرف و سرزمین شگرفی ها و تاریخی ایران، تاریخ ساز شوید زیرا ایران با وجود منابع غنی نفت و گاز و آهن و زغال  سنگ منابع بی کران بدون عزم ملی نمی تواند به رشد اقتصادی مد نظر مقام معظم رهبری ، ملت و  دولت  دست یابد .
زرین نخستین اولویت کشور را اقتصاد مقاوتی خوانده افزود: با تلاش ، علم اندوزی خصوصاً در زمینه توسعه دانش بنیان می توان در مقابل شاخ و شانه کشی دشمنان ایستاده  و به اقتصاد مقاومتی رسید.
وی با بیان اینکه توسعه دانش بنیان در حوزه کشاورزی یعنی با امکانات موجود به حداکثر ظرفیت بهره وری رسیدن و  دستیابی به بازارهای جهانی است افزود: شما نوجوانان و جوانان باید تلاش کنید تا کشور را به نقطه مطلوب برسانید . 
بخشدار کندوان با بیان اینکه در حوزه اقتصاد مقاومتی با روشهای قدیمی و حرکتهای لاک پشتی نمی توان به نتیجه رسید افزود:  در این راستا باید تمام ابعاد اقتصادی کشور مردمی باشد.
وی از قشر جوان و توانمند جامعه خواست تا آگاه بوده و بدانند که ارتباط و تعامل لازم است اما وابستگی خانمانسوز است.
زرین افزود:  امروز شاهدیم سومین کارخانه و کارگاه میوه خشک کنی و سردخانه با تلاش همکاران در بخش کندوان در حال اجراست اما این بخش و شهرستان نیازمند حضور سرمایه گذاران و تجار توانمندی است تا چرخه اقتصاد و اشتغال منطقه فعالتر شود.
وی با بیان اینکه ضمن حضور در بین مردم شهر ترک،  170 دهگردی برای بررسی مسائل و مشکلات مردم داشتیم از اجرای پروژه های عمرانی در روستاها خبرداده افزود: نیازهای اساسی در حوزه راه روستایی را نیز توانسته ایم انتقال داده  ومسئولین را متقائد کنیم.
 

You have no rights to post comments