آخرین اخبار

بخشدار کندوان بر لزوم بررسی و رفع مشکلات بانوان در جامعه تاکیدکرد

 
بخشدار کندوان میانه با بیان اینکه زنان ۵۰ درصد از جمعیت جامعه را تشکیل داده اند بر لزوم بررسی و رفع مشکلات آنها تاکید کرد.
محمود زرین در جلسه کمیته بانوان بخش کندوان  گفت: در زمینه امور بانوان علی رغم پیگیریهای انجام شده، اقدام موثر و شایسته ای تا به حال صورت نگرفته اما باید در کمترین زمان این نقیصه را جبران کنیم.
بخشدار کندوان اضافه کرد: زنان از پتانسیل بالقوه و توانایی کاری بالایی برخوردارند اما متاسفانه تاکنون از این پتانسیل استفاده نشده است.
زرین با بیان اینکه مشکلات بانوان مشهود است، حل مشکلات بانوان را از جمله اقدامات مهم توسط دولت خوانده  افزود: در زمینه اشتغال زایی بانوان اقدامات موثری صورت گرفته است از جمله این اقدامات می توان به طرح « پشتیبان» اشاره کرد که ضمن حمایت از بانوان، تسهیلات کم بهره به آنان ارائه می شود و در سالجاری از محل اعتبارات توسعه روستایی شرایط و زمینه برای اشتغالزایی فراهم است.
وی برنامه ریزی برای اجرایی کردن سیاست کلان در زمینه بانوان را در دستور کار دانست و گفت: ضمن رفع مشکل بیکاری باید در زمینه مسائل فرهنگی و اجتماعی بانوان نیز شاهد  اقدامات موثری باشیم در این راستا کمیته بانوان با حضور و مشارکت خود بانوان می تواند نقش موثری ایفا کند

You have no rights to post comments