آخرین اخبار

بخشدار کندوان بر ضرورت استخراج شناسنامه و نیازسنجی روستاها تاکید کرد


بخشدار کندوان میانه با اشاره بر ضرورت استخراج شناسنامه و نیازسنجی در روستاها گفت: اتخاذ تصمیمات راهبردی در سایه برنامه ریزی برای سال ۹۷ بوده و اداراتی که نسبت به این امر اقدام نکرده اند باید در اسرع وقت برنامه های لازم را تدوین نمایند.
محمود زرین در جلسه ای با حضور شورای اداری بخش و روسای شهرستانی شبکه بهداشت و درمان، کمیته امداد و منابع طبیعی به اهمیت سوم، ۱۴ و ۱۵ خرداد به عنوان نقطه عطف انقلاب اسلامی مراسم ارتحال ملکوتی امام راحل بزرگ مرد تاریخ کشورمان و روز جهانی قدس بعنوان حرکت بزرگ کشورهای اسلامی که امروز به دنیا تسری یافته اشاره کرده افزود: مایه افتخار است که در سایه شهیدان و امام شهیدان در سراسر دنیا حرفی برای گفتن داریم.
وی اضافه کرد: تلاش خواهیم کرد تا زمینه را برای حضور گسترده همه اقشار جامعه در راستای برگزاری هر چه باشکوهتر مراسم خرداد فراهم آوریم.
زرین افزود: این ایام، ایامی برجسته در تاریخ کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و ما نسبت به دین و نظام خود مسئولیم.
 بخشدار کندوان در ادامه دوربین دار کردن شهرترک را مسئله مهم عنوان کرد و گفت: اعتبار لازم جهت دوربین دار کردن روستاهای بخش تامین شده و پس از گذراندن مراحل اداری عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
زرین به مشکلات حوزه بهداشت و درمان بخش اشاره کرد و گفت: ساختمان مرکز بهداشت ترک به صورت نیمه کاره باقی مانده و متاسفانه پیگیری‌های صورت گرفته در سال گذشته نتیجه مطلوبی را به دنبال نداشت.
وی افزود: عدم راه‌اندازی آزمایشگاه مرکز ترک، نبود آمبولانس و کمبود پزشک و دارو و به دنبال آن کم‌ شدن سیاری از دیگر مشکلات مهم در حوزه بهداشت و درمان است.
زرین همچنین به اقدامات صورت گرفته در حوزه منابع طبیعی و چالش‌های اجتماعی بعضی حوزه ها اشاره کرد و گفت: تا امروز تمامی مشکلات این حوزه ها حل شده و اجازه ایجاد تنش داده نشده ولی حل کامل آن نیازمند پیگیری سازمان منابع طبیعی و سایر سازمانهای مرتبط استان و استان اردبیل می باشد.

You have no rights to post comments