آخرین اخبار

بخشدار کندوان: برنامه های سال 97 تدوین می شود / با توان بیشتری امسال را سپری خواهیم کرد

بخشدار کندوان گفت: مسایل را با مردم بصورت روزانه در میان می گذاریم چرا که اعتقاد به ارتباط با مردم و استمداد از آنها داریم.
 محمود زرین در جلسه شورای اداری و با حضور دهیاران بخش افزود: با توان بیشتری سال 97 را سپری خواهیم کرد.
وی عملکرد صحیح را در سایه ترسیم نقشه و برنامه مدون دانست و گفت: تمامی ادارات و دهیاران بخش باید نسبت به ترسیم برنامه یکساله اقدام نموده و از روزمره گی و تکرار پرهیز نمایند.
زرین با اشاره به اعتبارات دولتی و سرمایه های بخش خصوصی در سال 96 افزود: در سال گذشته چالش های اجتماعی، مسائل و مشکلات بخش به بهترین نحو ممکن مدیریت شد و با وجود اینکه اعتبارات دولتی مناسبی برای بخش جذب شده بود شاهد اقدامات خیرخواهانه و مشارکتهای مردمی بالایی بودیم.
وی گفت: در شروع سال جاری و در این مدت زمان کم ۳ مورد مشارکت مردمی در زمینه راه روستایی و آب شرب در روستاهای برزق و سنقرآباد صورت گرفت که این امر نوید بخش سالی سرشار از توسعه و آبادانی برای بخش کندوان می باشد.
بخشدار کندوان افزود: تلاش خواهیم کرد در سالجاری عملکرد مناسبی در زمینه جذب سرمایه گذار داشته باشیم که برنامه ریزی برای سرمایه گذاری های بیشتر، توسعه ناحیه صنعتی ترک و ایجاد ناحیه صنعتی در دهستانهای بخش از جمله چشم اندازهای سال 97 می باشد.
زرین با تاکید بر ضرورت راه اندازی ایستگاه هواشناسی افزود: در این خصوص اعتبارات لازم برای سال 97 از سوی فرماندار ویژه شهرستان در نظر گرفته شده و به محض تامین مالی در کوتاهترین زمان نسبت به راه اندازی آن اقدام خواهد شد.
بخشدار کندوان با اشاره به اجرای فاز اول مجتمع تفریحی و گردشگری آونلیق گفت: در بخش کندوان جاذبه های گردشگری فراوانی وجود دارد و برای امسال روستاهای خلیفه لو و فندقلو را بعنوان روستاهای هدف در زمینه توسعه صنعت توریسم در نظر گرفته ایم.
وی افزود: آسفالت روستاهای ونجان و آونلیق، اصلاح راههای اکبرآباد، بسیط و برزق و آسفالت راه ۳ روستا که در سال 96 زیرسازی آن به اتمام رسیده در دستور کار امسال قرار گرفته است.
 زرین موفقیت های حاصل شده در سال گذشته را حاصل پیگیری و مداومت برای تامین نیازها و خواسته ها دانست و گفت: مسئولین و دهیاران باید وظایف خود را به نحو احسن به انجام رسانند تا بتوانیم به اهداف مورد نظر در سالجاری دست یابیم.
وی افزود: جلب مشارکت مردم و بیشترین اعتبارات دولتی، دوربین دار شدن بخش برای کنترل و پیشگیری در راستای تامین امنیت بیشتر، استقرار ایستگاه هواشناسی و دادگستری، تشکیل مجمع خیرین امنیت ساز، پیگیری محورهای نیر، یونیک گنجگاه و میانه – ترک، رفع مشکل اوقافی و سنددار کردن روستاها و ساماندهی اماکن تاریخی و مذهبی بخش را از جمله مهمترین برنامه های سال 97  می باشد.

You have no rights to post comments