آخرین اخبار

بخشدار کندوان: با یک تماس به موقع می توان جان انسانها را نجات داد

بخشدار کندوان میانه به اهمیت ارتباطات در عصر حاضر اشاره کرده تاکید کرد: با یک تماس به موقع می توان جان انسانها را نجات داد. 

محمود زرین در بازدید از روستاهای قره حاجیلو علیا و سفلی، زرنکش و شهر ترک به همراه رئیس مخابرات شهرستان به بررسی وضعیت خطوط تلفن ثابت و آنتن دهی تلفن همراه پرداخت.

وی گفت: 82 درصد از روستاهای بخش کندوان مشکل اینترنت همراه و 28 درصد از روستاها مشکل اینترنت ثابت دارند و در 35 درصد از روستاها نیز مشکل کمبود خطوط مخابراتی وجود دارد که این کمبود ها نسبت به ظرفیت های این بخش قابل قبول نبوده و باید در اسرع وقت برطرف گردد.

زرین ادامه داد: در چند روستای بخش نیز مشکل راه اندازی شبکه دولت وجود داشت که به زودی شاهد برطرف شدن آن خواهیم بود. 

رئیس اداره مخابرات شهرستان میانه نیز با حضور در این بازدید گفت: به زودی شاهد حل مشکل خرابی تلفن ثابت روستاهای قره حاجیلو علیا، قره حاجیلو سفلی، تازه کند پروج، حاج یوسفلو سفلی، چنار، علی بیگلو، شیویار، تجرق، خانقاه، سرخه حصار و قشلاق موسی بیگلو خواهیم بود و به دنبال آن مشکل آنتن دهی تلفن همراه و پوشش سراسری نیز برطرف خواهد شد.

فرزین منش افزود: بیش از 100 نفر متقاضی برقراری خط تلفن در روستای گنگدیک می باشند که در اسرع وقت اقدامات لازم اجرا و به زودی شاهد راه اندازی خط تلفن این روستا خواهیم بود.

You have no rights to post comments