آخرین اخبار

بخشدار کندوان: انتخابات پایه و اساس نظام جمهوری اسلامی ایران است

بخشدار کندوان میانه  با اشاره به اهمیت انتخابات در کشور گفت: انتخابات پایه و اساس نظام جمهوری اسلامی ایران است.
محمود زرین در جلسه آموزشی اعضای شعب بخش کندوان میانه با اشاره به اینکه تضارب آراء و افکار در همه جا وجود داشته و یکی از علل موفقیتها به شمار می رود گفت: هدف ما در نهایت باید حفظ منافع ملی می باشد.
وی خطاب به اعضای شعب و عوامل اجرایی و نظارتی در انتخابات گفت: تنها انتظار از شما بعنوان منتخبین مردم فراهم کردن زمینه و شرایط برای برگزاری انتخاباتی صحیح و  در امنیت کامل می باشد.
زرین با تاکید بر اینکه شیعه علی(ع)  نباید آخرت خود را برای دنیای دیگری بفروشد افزود: ما این حق را نداریم که بر له یا علیه کسی در انتخابات حرف بزنیم زیرا مردم ما مردمی آگاه و با شعور سیاسی بالایی هستند و شاید 90 درصد مردم رای خود را انتخاب کرده، کمتر تحت تاثیر قرار گرفته و رای خود را عوض کنند.
وی در ادامه تخلف انتخاباتی را عین له کردن دموکراسی و قانون شکنی خوانده افزود: هر گونه تخلف و خیانت در دین مبین اسلام عین ظلم به شمار می رود.
بخشدار کندوان به ناامنی  موجود درکشورهای منطقه اشاره کرده گفت: امنیتی که در کشور ما برپاست در هیج جای دنیا نبوده اما ما قدردان دو نعمت امنیت و سلامت نیستیم و وقتی این دو نعمت را از دست می دهیم به اهمیت آنها پی می بریم.
وی امنیت پایدار امروز جامعه اسلامی ایران را مرهون پشتیبانی مردم از نظام عنوان کرده گفت: مردم به نظام و دولت اطمینان و اعتماد کرده و پای صندوقهای رای می آیند و در این خصوص ما وظیفه داریم که نه تنها از اعتماد و اطمینان آنها سوء استفاده نکنیم بلکه با برگزاری انتخاباتی سالم و در امنیت کامل مردم را برای ادامه حمایتها و پشتیبانی های لازم از نظام و دولت مشتاق تر کنیم.
زرین بر دقت و سرعت عمل در انتخابات تاکید کرده افزود: هم انتخابات شوراها و هم انتخابات ریاست جمهوری از حساسیت ویژه ای برخوردار است که امیدواریم با حضور حداکثری و پرشور مردم و دقت و نظارت عوامل اجرایی و نظارتی شاهد انتخاباتی سالم به دور از حاشیه و در امنیت کامل باشیم. 

You have no rights to post comments