آخرین اخبار

اجرای پروژه آب و لوله گذاری در روستاهای ملک و سوطی

بخشدار کندوان میانه از پروژه های در حال اجرا در روستاهای ملک و سوطی بازدید نموده و از نزدیک در جریان روند پیشرفت آنها قرار گرفت.

محمود زرین ضمن حضور در روستای ملک از روند اجرای پروژه جدول گذاری و هدایت آبهای سطحی روستای ملک بازید نموده، گفت: پروژه لوله گذاری و جمع آوری آبهای سطحی این روستا با متراژ 850 متر طول در معابر اصلی روستا اجرا می شود.

وی ضمن  اشاره به اعتبارات این پروژه افزود: اجرای این پروژه بالغ بر 550 میلیون ریال هزینه دربر دارد که تمامی هزینه ها از محل اعتبارات عمرانی دهیاری روستا تامین شده است.

بخشدار کندوان در روستای سوطی نیز حاضر شده و از نزدیک در جریان تکمیل پروژه منبع آب روستا قرار گرفت.

وی افزود: گنجایش این منبع آب 100 متر مکعب می باشد که تمامی هزینه های یک میلیارد ریالی آن از محل خودیاری و کمک اهالی پرداخت شده و آماده بهره برداری می باشد.

 بخشدار کندان با اشاره به خواسته های به حق اهالی روستای سوطی گفت: مشکل آنتن دهی، شبکه بهداشت، اجرای طرح هادی و گازرسانی  از مهمترین مطالبات مردم می باشد.

وی با اشاره به برقرای خطوط انتقال گاز از اجرای علمک گذاری  به این روستا در هفته آینده خبر داد و افزود: با توجه به زمانبر بودن علمک گذاری و واگذاری کنتورهای گاز، تمامی روستاهایی که در حال گازرسانی می باشند باید نسبت به خرید و  ذخیره نفت اقدام نمایند.

You have no rights to post comments