آخرین اخبار

بخشدار کندوان از نصب دوربین های مداربسته در سطح بخش کندوان خبر داد

بخشدار کندوان میانه با اعلام نصب دور بین های مداربسته در سطح بخش  گفت: وجود دوربین های کنترلی در منطقه علاوه بر دارا بودن نقش بازدارندگی، در شناسایی و دستگیری سارقان نقش مهمی دارند و در این راستا شاهد پوشش روستاها و مرکز بخش به این دوربین ها  خواهیم بود.

محمود زرین خالی بودن خانه ها و عدم وجود تدابیر امنیتی را بهانه ای برای مورد سرقت قرار گرفتن منازل دانست.

وی به اقدامات نیروی انتظامی در زمینه مقابله با سرقت ها اشاره کرد و گفت: برگزاری جلسات آموزشی به تنهایی کافی نبوده و  با توجه به لزوم آموزش همگانی و فرهنگ سازی، جلسات متعددی با حضور اهالی در سطح بخش برگزار شده، زرین اضافه کرد: در این راستا نیروهای انتظامی و نظامی و گشت زنی محله محور اهالی همواره با کنترل و نظارت مستمر عرصه را برای حضور سارقان تنگ نموده اند.

بخشدار کندوان استفاده از تجهیزات بازدارنده نظیر قفل های ضد سرقت، نصب زنگ اعلام خطر برای اماکن و نیز استفاده از دزدگیر و قفل فرمان در خودروها را امری کاربردی در تمام دنیا دانست وافزود: سارقان از سرقت اموالی که دسترسی به آنها مستلزم صرف زمان و عبور از امکانات امنیتی باشد صرف نظر کرده  و به دنبال مواردی هستند که نکات ایمنی و بازدارنده را رعایت نمی کنند.

زرین با تاکید بر اینکه مشکلات اقتصادی در وقوع جرائم بی تاثیر نیستند گفت: در این بخش با تکیه بر اقتصاد مقاومتی ضمن استقبال از صاحبان سرمایه به دنبال رونق اقتصادی و ایجاد زمینه برای اشتغالزایی هستیم.

وی با اشاره به تغییر خطوط انتقال برق از مسیر هوایی به زمینی افزود: با توجه به اینکه در برخی موارد کابل های برق مورد توجه سارقان قرار گرفته اند تغییر نحوه انتقال خطوط و تغییر نوع کابلهای خطوط انتقال از مسی به آلومینیومی به عنوان عامل بازدارنده سرقت در دستور کار قرار گرفته است.

You have no rights to post comments