آخرین اخبار

بخشدار کندوان از سهم عمده بخش کندوان در جذب اعتبارات و بهره برداری از طرح های مختلف در سال جاری خبرداد

بخشدار کندوان میانه از سهم عمده بخش کندوان در جذب اعتبارات با بیش از 220 میلیارد ریال از 480 میلیارد ریالی سهم شهرستان و بهره برداری از طرح های مختلف در سال جاری خبرداد.
محمود زرین با حضور در جمع اهالی روستای آوین به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت: مشارکت مردمی زمینه ساز جذب بیشتر بودجه دولتی است بوده و در صورتیکه اهالی حاضر به مشارکت و خودیاری باشند می توان دولت را مجاب به تخصیص بودجه بیشتر نمود.
بخشدار کندوان افزود: انقلاب اسلامی ایران برگرفته از قیام اباعبداله الحسین (ع) بوده و این امر باعث می شود با تمام انقلاب های جهان تفاوت داشته باشد.
وی با اشاره به رهنمودهای امام راحل درپیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: این انقلاب در سایه خون شهیدان به نتیجه رسیده و باید به پاس خون مطهر آنها، با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن که تجلی شکوه انقلاب اسلامی است، پایبندی به نظام و آرمانهای انقلاب را به جهانیان و دشمنان نظام اثبات کنیم.
زرین با تاکید بر اهمیت اقتصاد مقاومتی گفت: در دولت تدبیر و امید بسترهای فراوانی برای اشتغالزایی و تولید ارزش افزوده فراهم آورده که باید از آن در جهت رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی جامعه استفاده کرد.
وی با اشاره به مشکل راههای روستایی گفت: مشارکت مردمی سبب رفع مشکلات در اسرع وقت با توجه به محدودیت اعتبارات دولت می شود.
بخشدار کندوان تمامی تلاشهای صورت گرفته را در راستای خدمات رسانی بیشتر به روستائیان و توسعه و اشتغال در روستاها عنوان نمود.
زرین افزود: با استفاده از امکانات و ظرفیتهای مناسب روستاهای بخش کندوان و اعتبارات ملی و بودجه دهیاری ها در جهت پیشرفت هر چه بیشتر منطقه تلاش خواهیم کرد.

You have no rights to post comments