آخرین اخبار

بخشدار کندوان از تکمیل 27 پروژه عمرانی در بخش از محل اعتبارات دهیاری خبرداد

بخشدار کندوان میانه از تکمیل 27 پروژه عمرانی در حوزه های مختلف با 9 میلیارد و 700 میلیون ریال از  محل اعتبارات دهیاری خبر داد.
محمود زرین در بازدید از پروژه های عمرانی بخش گفت: این پروژه ها شامل بازگشایی و تعریض مسیر روستاهای باللوجه، گنگدیک، بناروان، زیرسازی و آسفالت معابر روستای بالسین و آونلیق، شن ریزی معابر روستای چرور، فنس کشی و ساماندهی محل جمع آوری پسماند بخش، لکه گیری معابر آسفالت روستای ایشلق، مسیر گشایی و تعریض معابر و احداث دیوار حائل سنگی روستای نی باغی و جدولگذاری در 10 روستا، ساماندهی گورستان و احداث دیوار سنگی در روستاهای آوین، طرناب، نشلانده، تجرق، مبلمان شهری روستای آونلیق و لوله گذاری جهت جمع آوری پسماند خانگی( طرح فاضلاب) می باشد که از محل اعتبارات دهیاری شاهد اجرا و تکمیل آنها هستیم.
وی  با بیان اینکه  روان شدن آبهای سطحی در روستاها موجب آلودگی و  ایجاد وضعیت نامناسب در تردد اهالی می شود اضافه کرد: با اجرای طرح فاضلاب در روستاها شاهد بهداشتی کردن محیط روستاها و رفاه حال اهالی خواهیم بود.
زرین از بین رفتن امکان ایجاد آلودگی در شبکه توزیع آب، رفع بهداشت محیط روستا و انتقال آبهای سطحی به پایین دست و در نهایت دستیابی به توسعه روستاها را از اهداف اصلی طرح فاضلاب عنوان نمود.
بخشدار کندوان در پایان با اشاره به وظایف شوراها و اصل حکومت مردم برمردم گفت: شوراها به طبقه بندی نیازهای مهم و برنامه ریزی پرداخته و دهیاران نیز وظیفه اجرا را برعهده داشته  و بخشداری نیز نظارت کامل بر اجرای پروژه ها به نحو احسن و حمایتهای دیگر را بر عهده دارد.

You have no rights to post comments