آخرین اخبار

بخشدار کندوان از برگزاری جشنواره بازیهای بومی محلی در روستای بالسین به مناسبت آغاز هفته دولت خبرداد

 
بخشدار کندوان از برگزاری بازیهای بومی محلی در بخش کندوان خبر داد و گفت: این جشنواره به مناسبت آغاز هفته دولت در روستای بالسین  همزمان با یک شهریور برگزار می شود.
محمود زرین در  جلسه هماهنگی بازیهای بومی و محلی افزود: بازی های بومی و محلی دربردارنده آداب و رسوم و نشان دهنده فرهنگ هر منطقه می باشد.
وی افزود: این جشنواره با هدف اشاعه فرهنگ بومی بخش کندوان و آشنایی بیشتر مردم با این بخش پایه ریزی شده تا در کنار آن بتوانیم ضمن گرامیداشت هفته دولت، گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهداری دولت با ترویج و شناساندن زمینه های سرمایه گذاری در بخش در راستای توسعه هر چه بیشتر بخش کندوان و مجموعه شهرستان تلاش نمائیم.
زرین با اشاره به مشارکت اداره  ورزش و جوانان شهرستان در اجرای این برنامه گفت: شهرستان میانه دارای پتانسیل های ورزشی وسیعی بوده و وجود ورزشکاران مطرح در سطوح جهانی از شهرستان میانه نشانگر  این امر است اما با وجود قهرمانان بزرگ و نامی این بخش متاسفانه در حوزه ورزش اقدام شایسته ای صورت نگرفته و با وجود آوازه این شهرستان باید اداره ورزش و جوانان قدمهای موثری با راه اندازی باشگاههای ورزشی و به تبع آن هیئت های ورزشی بردارد.
وی خاطر نشان کرد: وجود هیئت های ورزشی فعال در شهرستان سبب شده تا میانه به عنوان پایتخت قهرمانی کشور لقب بگیرد و بنابراین انتظار می رود با عملکرد بهتر و مناسب،  از ورزش حرفه ای غافل نشویم.
 

You have no rights to post comments