آخرین اخبار

بخشدار کندوان از اختصاص ۱۰ میلیارد ریال به راه نیر _ میانه خبرداد

بخشدار کندوان میانه با اشاره به نیازمندیهای حوزه راه در شهرستان از جمله بخش کندوان از اختصاص ۱۰ میلیارد ریال برای محور نیر به میانه خبر داد.
محمود زرین در جلسه کمیته فرعی برنامه ریزی بخش گفت: : راه ۱۰ روستا در بخش از جمله محورهای آوین، ایشلق، حصار میدان داغی و باللوجه دارای مشکلات اساسی هستند که لازم است برای این راهها در سال آینده اعتبارات لازم تخصیص یابد.
 وی مسئله راه های روستایی را از مهمترین مسائل قابل طرح در کمیته عنوان کرد.
زرین در ادامه آب را عامل حیات و توسعه دانست و گفت: علی رغم تحولات گسترده در حوزه آب بخش‌، 9 روستا همچنان دارای مشکل آب شرب بوده و منبع آب 7 روستا نیز نیاز به تعمیرات اساسی دارد که اجرایی شدن این امور در گرو توجه ویژه در کمیته برنامه ریزی شهرستان و تخصیص اعتبار  است.
وی مشکلات طرح هادی در تعدادی از روستاها، کمبودهای موجود در حوزه بهداشت و درمان، توسعه سیستم آبیاری تحت فشار در منطقه و مشکلات حوزه ورزش و جوانان را از دیگر مسائل قابل طرح در کمیته برنامه ریزی عنوان کرد.
بخشدار کندوان بر لزوم پیگیری جهت حصول نتیجه تاکید کرد و گفت: ما امروز به جایی رسیده ایم که تبدیل شدن راه میانه – ترک به راه اصلی به عنوان یک موضوع غیر قابل انکار تبدیل شده است.
زرین به اقدامات صورت گرفته در خصوص محور نیر اشاره کرد و افزود: این مسیر به عنوان یک اولویت اجرایی مطرح بوده و با توجه به پیشرفت فیزیکی 38 درصدی آن در گذشته انتظار داریم تا اقدامات لازم برای تکمیل این محور بعمل آید.
وی با اشاره به موارد پیشنهادی در کمیته گفت: با توجه به زمینه های سرمایه گذاری در بخش و پتانسیل های موجود، حل مشکلات این بخش به طور قطع سوددهی برای کل شهرستان را دربر خواهد داشت‌.

You have no rights to post comments