آخرین اخبار

بخشدار کندوان: ارتقاء سطح گردشگری وظیفه همگانی است

بخشدار کندوان میانه گفت: تلاش در جهت ارتقاء سطح گردشگری در بخش وظیفه همگانی است.
 محمود زرین در آیین غبارروبی امامزاده محمد کندوان افزود: توسعه زیرساخت ها و ایجاد امکانات رفاهی از مهمترین عوامل جذب گردشگران می باشد.
 وی ساماندهی محیط امام زاده و رفع مشکلات آن را نیازمند بهره گیری از حضور خیرین عنوان کرده افزود: احداث محل اسکان و زائر سرا در این بخش از ضروریات  مهم به شمار می رود.
 زرین با اشاره به پتانسیل های تاریخی و شخصیت های مذهبی بخش کندوان از جمله آیت اله محمد باقر ملکی، ملا عباس خدایاری و آیت اله سید جعفر میرعظیمی و دیگر پتانسیلها و ظرفیتهای بخش گفت: معرفی و شناساندن بخش کندوان امری سهل الوصول است که باید با مدیریت صحیح، برنامه ریزی مدون و بهره گیری از فرصت های موجود  به این مهم دست یافت.
بخشدار کندوان، برگزاری تورهای یک روزه نوروزی ، برگزاری جشنواره جبار باغچه بان و جشنواره بومی محلی بالسین را از جمله اقدامات صورت گرفته در شناساندن بخش عنوان کرد و افزود: برگزاری این برنامه ها با استقبال گسترده مردم روبرو شد تا جایی که شاهد حضور گردشگران از کشورهای خارجی بودیم و این نشان دهنده پتانسیل بالای بخش کندوان است و می توان با برنامه ریزی و تبلیغات گسترده این فرصت بالقوه را  به بالفعل تبدیل نمود.
وی در پایان  به مشکل زمین های اوقافی در بخش اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه در تعدادی از روستاهای بخش کنداوان این مشکل مانع از توسعه روستا و ایجاد امکانات رفاهی شده است  خواستار رسیدگی و پیگیری اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شد.


 

You have no rights to post comments