آخرین اخبار

بخشدار کندوان: احساس مسئولیت در قبال مردم کلید حل مشکلات است

بخشدار کندوان میانه با بیان اینکه امنیت و رفاه موجود جامعه در گرو خون شهدا و تلاش و کوشش مسئولین حاصل شده است افزود: احساس مسئولیت در قبال مردم کلید حل مشکلات جامعه است.
محمود زرین در پی دهگردی در روستاهای گنگدیک و ماهی آباد از توابع بخش، با اشاره به مشکل راه ارتباطی روستاهای باللوجه و گنگدیک و اینکه نبود راه مناسب روستایی سبب بروز مشکلات زیادی از جمله در فصول بارندگی می باشد افزود: راه ارتباطی مناسب از اساسی ترین نیاز های مردم می باشد.
وی اضافه کرد: با توجه به اینکه احداث راه روستای باللوجه به تصویب رسیده، در تلاش برای عملیاتی کردن این راه هستیم.
بخشدار کندوان بر لزوم وجود دهیار در روستاها به عنوان نماینده عالی تاکید کرده، افزود: روستاهایی که فاقد دهیار هستند با مشکل پیگیری مسائل و مشکلات مواجه هستند که در این خصوص امیدواریم با پیگیری شورا و بخشداری مشکل نبود دهیار در شورا رفع شده و مشکلات نیز در اسرع وقت پیگیری شود.
زرین با تاکید بر اهمیت صنایع تبدیلی در جهت توسعه و تکمیل محصولات تولیدی افزود: فرآوری مهمترین ابزار در تولید ارزش افزوده به شمار رفته  و با توجه به اینکه زمان تولید محصولات بازار اشباع می گردد تغییر زمان مصرف و حفظ مرغوبیت و نگهداری از محصولات در گرو بهره گیری از صنایع تبدیلی است.
وی در ادامه با اشاره به حمایت های دولت از سرمایه گذاران در بخش های مختلف گفت: صنایع تبدیلی از مهمترین نیازهای بخش کندوان بوده و با توجه به گستردگی بخش و تولید بالای محصولات کشاورزی و حضور سرمایه گذاران در این زمینه، ایجاد صنایع تبدیلی هم به نفع صاحبان سرمایه و هم به نفع تولید کنندگان خواهد بود.

You have no rights to post comments