آخرین اخبار

بخشدار کندوان: آرامش امروز کشور در گرو تلاش مسئولین امنیتی و سبزپوشان نیروی انتظامی و همکاری و مشارکت مردم است

 
بخشدار کندوان میانه گفت: آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون  تلاشهای مسئولین امنیتی، نیروهای جان برکف نظامی و انتظامی  و همکاری و مشارکت مردم با این نیروها هستیم.
 محمود زرین در مراسم جشن میلاد امام موسی کاظم (ع) که با حضور فرمانده انتظامی شهرستان و اعضای شورای اداری بخش برگزار گردید ضمن تبریک ولادت با سعادت امام موسی کاظم (ع) بر تمامی شیعیان جهان افزود: بخش کندوان به عنوان یکی از بخش های امن شهرستان از نظر وقوع جرایم و تخلفات شناخته شده  و این آرامش و امنیت در سایه تلاشهای نیروی انتظامی و همکاری تنگاتنگ مردم با آنها به وجود آمده است.
وی در ادامه گفت: با پیشرفت تکنولوژی نیاز به ارتقاء سخت افزارها و نرم افزارهای ویژه در جهت ارتقاء امنیت ملموس تر شده  و می توان با نصب دوربین های پیشرفته و امکانات امنیتی به روز  ضمن جلوگیری از وقوع حوادث، در شناسایی عاملین جرایم نیز سرعت و دقت عمل بیشتری به خرج داد.
بخشدار کندوان در پایان  افزود: با توجه به اینکه مردم در تمامی زمینه ها همکاری و همراهی داشته اند در صورت وجود مشارکت مردم خواهیم توانست از امکانات پیشرفته و به روز امنیتی در  جهت ارتقا سطح امنیت بخش بهره لازم را ببریم.
 

You have no rights to post comments