آخرین اخبار

بخشدار کاغذکنان از هزینه کرد 8 میلیارد ریال در امور عمرانی از سوی دهیاریها خبرداد

 
بخشدار کاغذکنان میانه با اشاره به اینکه در سال 96 اعتباری بالغ بر 7 میلیارد ریال به حساب دهیاریهای بخش واریز شده بود از هزینه کرد 8 میلیارد ریال درامور عمرانی بخش از سوی دهیاریها خبرداد.
ابوالفضل آذری در جلسه شورای اداری شهرستان میانه با اشاره به عدم تکمیل پروژه های راه و رمپهای ورودی شهر آقکند و روستای قره بلاغ خواستار تکمیل این امور شده به قول مساعد رییس شرکت گاز شهرستان میانه مبنی بر برخورداری 85 درصدی روستاهای بخش کاغذکنان از نعمت گاز تا پایان سال جاری اشاره کرده خواستار شروع گازرسانی به روستاهای تعهد شده گردید.
وی در ادامه به جمع آوری 169 طرح به منظور دریافت تسهیلات از محل طرح کاغذکنان شمالی اشاره کرده از رییس جهاد کشاورزی و اداره صنعت ومعدن خواست تا 3 نفر از سرمایه گذارانی که به شهرک صنعتی هدایت شده اند را مورد حمایت قرار دهند.
آذری از بانکهای عامل درخواست کرد تا در خصوص تسهیلات لازم  برای سرمایه گذاران بخش خصوصی در شهرک صنعتی آقکند اقدام لازم را بعمل آورند.
بخشدار کاغذکنان از مشکل اوقافی بودن زمین های شهر آقکند و بخش کاغذکنان خبر داده  بر ضرورت حل این مشکل از سوی اداره اوقاف و امور خیریه تاکید کرد.
وی در پایان با بیان فعال بودن نیروگاه بادی شهرآقکند که بیش از  100 نفر در حال حاضر در این پروژه  مشغول به کار می باشند خواستار دستور پیگیری برای مطالعه محلی در روستای یانبلاغ برای احداث نیروگاه بادی جدیدی شد.
بخش کاغذکنان یکی از بخشهای چهارگانه شهرستان میانه با 13 هزار نفر جمعیت و 78 روستا و 3 دهستان می باشد که 50 روستای آن دارای دهیاری بوده و مجوز تاسیس 3 دهیاری دیگر نیز در دست اقدام است. این بخش با استانهای اردبیل و زنجان همجوار می باشد.   
 

You have no rights to post comments