آخرین اخبار

بخشدار مرکزی میانه: بزرگترین هدف انتخابات حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای رای می باشد

بخشدار مرکزی میانه بزرگترین هدف انتخابات را حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای رای برای تعیین سرنوشت خود و کشور عنوان نمود.
 بهنام آقا محمدی در جمع دهیاران بخش مرکزی میانه در راستای موضوع انتخابات و حساسیت آن افزود: دشمنان و استکبار جهانی بزرگترین ضربه را از حضور مردم و لبیک گویی مردم و مسئولین به فرمایش مقام معظم رهبری دیده و می بینند که به همین خاطر با رصد حرکات مسئولین و مردم قصد دلسردی و کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات را دارند.
وی حضور حداکثری و پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی را دست رد  بر سینه دشمنان خوانده گفت: مردم برای حضور در انتخابات نگران نباشند زیرا نمایندگان فرمانداری، بخشداری و عوامل اجرایی و نظارت انتخابات از آرای ریخته شده در صندوقهای رای که حق الناس است حفاظت خواهند نمود.
بخشدار مرکزی از دهیاران و شوراهای اسلامی بخش و روستاها خواست تا فارغ از جناح بندی و گروهبندیهای موجود در جامعه و بدون دخالت بر له یا علیه نامزدهای انتخاباتی در برگزاری انتخاباتی پرشور، سالم و در امنیت کامل تلاش کرده و زمینه لازم برای حضور حداکثری مردم را فراهم نمایند.
آقا محمدی در پایان بر لزوم جدیت و فعالیت بیشتر دهیاران در عمران و آبادی روستاها با توجه به افزایش چندین برابری بودجه دهیاریها تاکید کرد.

 

You have no rights to post comments