آخرین اخبار

بخشدار محترم بخش کندوان با صدور پیامی از حضور پرشور آحاد مردم شریف بخش کندوان در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲بهمن تقدیر و تشکر نمود.

 

بسمه تعالی

مردم سرافراز، متدين، ولايت مدار و هميشه در صحنه بخش کندوان

بار ديگر حضور افتخارآميز، به ياد ماندني و دشمن شكن شما ولي نعمتان اصلي انقلاب در مطلع الفجر پیروزی حق بر باطل و در سالروز انفجار نور (یوم ا... 22 بهمن) و در طلیعه معطر سی و هشتمین بهار پیروزی صفحه ديگري بر افتخارات بزرگ انقلاب افزود.

حضور با شکوه و پر از شور شما مردم بخش بار دیگر یکی از بی‌نظیرترین حماسه‌های حضور مردمی را خلق کرد، نشانگر تصویر بی‌بدیلی از وحدت، همبستگی، هوشمندی و بیداری مردمی است که موجبات حفظ و تثبیت و تقویت انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی شده است.

شما مردم شجاع و غیور بخش کندوان همانند سال‌های گذشته پرشورتر و دشمن‌شکن در این گردهمایی بزرگ انقلاب شرکت  و با آرمان های امام راحل عظیم الشان و شهدای انقلاب اسلامی تجدید بیعت نموده و جلوه های بی نظیری از شکوه و اقتدار ملی را ترسیم نمودید.

برخود فرض می‌دانم از حضور حماسی و پرشور همه آحاد مردم شریف بخش کندوان در راهپیمائی سراسری یوم‌الله 22 بهمن که موجب تداوم اقتدار و سرافرازی ایران اسلامی شده تقدیر و تشکر فراوان نموده و از درگاه حضرت حق دوام توفیق و سلامت مقام معظم رهبری و بهروزی و پیروزی شما مردم صبور، فهیم و فرهیخته  بخش را مسئلت دارم.

You have no rights to post comments