آخرین اخبار

بخشدارکندوان: مملکت ما به شعار من انقلابی ام به صورت عملیاتی نیاز دارد

بخشدار کندوان میانه با اشاره به اینکه شعار هفته دفاع مقدس امسال " من انقلابی ام" عنوان شده افزود: مملکت ما به این شعار به صورت عملیاتی نیاز دارد که در این خصوص همکاری تمامی ادارات برای برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس لازم و ضروری است.
محمود زرین در جلسه هماهنگی هفته دفاع مقدس با حضور اعضای شورای اداری بخش ضمن تبریک پیشاپیش به مناسبت هفته دفاع مقدس و  فرا رسیدن باز گشایی مدارس گفت: در زمان جنگ تحمیلی، بیش از  30 کشور وارد جنگ  بر علیه کشور ما شده بودند که هنوز هم به نوعی متفاوت این جنگ  ادامه دارد اما امروز هم چون سالهای جنگ شاهد جان فشانی جوانان عزیزکشورمان همچون حججی ها هستیم که درخت انقلاب را آبیاری می کنند.
 وی در ادامه با بیان اینکه سرزمین ایران را می توان به لحاظ منابع مختلف، آب وهوا از جمله جوانان توانمند،  سرزمین شگفتی نامید اظهار کرد: جوانان امروز جامعه باید در زمینه اقتصاد مقاومتی شگفتی بیافرینند همانطورکه در زمان انقلاب  وجنگ تحمیلی باعث شگفتی وحیرت جهانیان شدند.
 بخشدار کندوان درپایان از دیدار و جلسه با مدیر کل ثبت احوال استان خبرداده گفت: به زودی بر اساس توافقات وپیگیری های لازم، اداره ثبت احوال در مرکز بخش مستقر خواهد شد.
در ادامه جلسه رئیس آموزش وپرورش و فرمانده حوزه مقاومت شهید باکری در خصوص برنامه های بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس ارائه و برنامه نمودند.

You have no rights to post comments