آخرین اخبار

بخشدارکاغذکنان: شوراها نماد مردم سالاری دینی و عامل تحکیم وحدت در جامعه اند.

همزمان با سراسر کشور، مراسم تحلیف و آغاز بکار شوراهای اسلامی دوره پنجم و تجلیل از اعضای شوراهای اسلامی دوره چهارم در روز چهارشنبه مورخه 96/06/01 در بخش کاغذکنان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم پس از قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی، کلیه منتخبین شوراهای اسلامی دوره پنجم با قرائت سوگند نامه نسبت به تحلیف و آغاز بکار خود مشروعیت بخشیده و در ادامه آذری بخشدارکاغذکنان در خصوص جایگاه شوراها سخنرانی نمودند.

بخشدار کاغذکنان شوراها را نماد مردم سالاری دینی و باعث تحکیم وحدت در جامعه و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه دانست و گفت: شوراها واسط بین دولت ومردم بوده و بدون هیچگونه چشم داشتی خود را موظف به خدمت به مردم در بخشهای مختلف و روستاهای حوزه انتخابیه خود میدانند چرا که نهاد شورا چندین بار در قرآن مورد اشاره قرارگرفته و تاکید شده است تا مردم در کارها با هم مشورت نمایند.

 آذری مشورت را اساس هرکار و اقدامی دانست و بیان نمود همانطور که مقام معظم رهبری نیز با نامگذاری سالجاری به سال « اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» بصورت ضمنی نیز به این مهم اشاره نموده و بر تکیه بر توانمندی داخلی درحوزه های مختلف تاکید دارند و در راستای عمل به این مهم شوراها باید باجدیت و بکارگیری ظرفیت های مختلف در حوزه انتخابیه خود در راستای کاهش و رفع مشکلات مردم اقدام و به این مهم جامه عمل بپوشانند.

در پایان این مراسم اعضای شوراهای اسلامی نسبت به تعیین هیئت رئیسه اقدام نمودند.

You have no rights to post comments