آخرین اخبار

مدرسه 2 کلاسه روستای سورباق از توابع بخش کندوان میانه با 2 میلیاردو 500 میلیون ریال افتتاح شد

مدرسه2 کلاسه روستای سورباق ازتوابع بخش کندوان میانه بازیربنای 101 مترمربع ومساحت 908 مترمربع باهزینه 2 میلیارد و 500 میلیون ریال توسط بانک پاسارگاد درمدت 4 ماه احداث و افتتاح شد.

بخشدار کندوان در آیین افتتاح این مدرسه با اشاره به اهمیت مشارکت در انجام امور گفت: مشارکت به مثابه تعلق گروهی در شکل دادن به حیات جمعی است که در این خصوص مشارکت در حوزه قلم، تفکر، علم و دانش از بالاترین اهمیت برخوردار می باشد.
محمود زرین با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش و توسعه و نوسازی مدارس بیش از 30 سال است که در حوزه علم و دانش به مشارکت پرداخته اند افزود: با مشارکت دولت و خیرین شاهد توسعه و پیشرفتهای چشمگیری در حوزه ساخت و تجهیز، نوسازی و توسعه مدارس هستیم.
وی در ادامه خواستار مشارکت هر چه بیشتر خیرین در حوزه آموزش و پرورش بخش کندوان شده افزود: خیرین افراد نیکوکار و خوش نامی هستند که همواره در جستجوی مقصود معنوی توام با ثواب و توشه ای برای آخرت هستند.

 

رئیس آموزش و پرورش منطقه  نیز در این مراسم طی سخنانی به امر مهم مدرسه سازی اشاره کرد و گفت: مدرسه سازی عشق و علاقه می خواهد که در این خصوص خیرین با ساخت مدرسه عشق را با علم توام می کرده و راهی روشن پیش روی کودکان این مرز و بوم قرار می دهند و  تا دنیا باقی است کار نیک آنان نیز ماندگار است.
سینافر در ادامه از مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره  محترم بانک پاسارگاد و همچنین  جناب آقای محمد پور که در ساخت این مدرسه مساعدت های  شایانی نموده بودند تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است این مدرسه سومین مدرسه خیرسازی است که در طول هفت ماه اخیر در منطقه کندوان افتتاح می گردد.

 

You have no rights to post comments